اخبار فیلمبازسازی ها

چالش Disney برای پیدا کردن هنرپیشه‌های اصلی فیلم Aladdin

شرکت Disney برای پیدا کردن یک تازه‌وارد برای بازی در نقش اصلی فیلم Aladdin بسیار تلاش کرده‌ اما به نظر می‌رسد گفتن این کار آسانتر از انجام دادن آن است. Guy Ritchie که کارگردانی آخرین اقتباس از زنجیره‌ی اقتباسی این کمپانی را امضا کرده است قصد دارد فیلم را کاملا موزیکال بسازد. با اینکه فیلم قرار است این تابستان فیلمبرداری را شروع کند. کارگردان و تیمش در ماه مارس یک فراخوان جهانی بازیگر راه انداختند تا بازیگری بیست و چند ساله‌ از خاورمیانه یا هند با توانایی خواندن و تا جای ممکن رقصیدن را برای نقش Aladdin و Jasmine پیدا کنند. علاوه بر این انها سعی دارند براین نقشها افراد ناشناس را انتخاب کنند و نقشهایی مانند Genie و Jafar را با ستاره‌های فیلم پر کنند.

به گزارش آریافیلم، به نقل از THR، بعد از تست ۲۰۰۰ هنرپیشه برای این دو نقش در لندن، مصر، ابوظبی و هند، هنوز دست‌اندرکاران فیلم Aladdinـشان را پیدا نکرده‌اند. فیلمبرداری قرار بود در جولای شروع شود ولی فیلم برداری با آوردن Marc Platt تهیه کننده‌ی La La Land و Chris Montan برای مشاوره به بعد موکول شده است.

استودیو به Dev Patel یا Riz Ahmed برای نقش اصلی علاقه نشان داده اما به نظر می‌رسد می‌خواهند با یک تازه‌وارد فیلم را بسازند. برای نقش Jasmine نیز روی Naomi Scott بازیگر Power Rangers و Tara Sutaria بازیگری هندی تمرکز کرده‌اند. ولی تا وقتی تطابق دو بازیگر اصلی حتمی نشده انتخاب قطعی نخواهد شد.

THR خبر می‌دهد که در آخرین دور تست، هنرپیشه‌هایی مانند Achraf Koutet؛ Mena Massoud و George Kosturos به چشم حضور داشتند اما با عدم موفقیت آخرین سری تست‌. تهیه‌کنندگان ویدیو‌هایی را که از تستهای قبل داشته‌اند را بازبینی کردند.

به نظر می‌رسد Will Smith قرار است نقش Genie را بازی کند، THR همچنین خبر از این می‌دهد که قرار است نقش Jafar را یک بازیگر مشهور بازی کند. بعد از موفقیت کلان Beauty and the Beast شرکت Disney بدون هیچ شکی در نظر دارد فیلمهایی از کارتون‌های دهه‌ی ۹۰ را بسازد. Mulan نیز در حال حاظر درحال جستجو برای شخصیت اصلی فیلمش است و Jon Favreau نیز در حال ساخت فیلم The Lion King با Donald Glover؛ James Earl Jones؛ Seth Rogen و Billy Eichner به همراه John Oliver می‌باشد.

امیدوارانه Disney فرد موردنظرش برای نقش Aladdin را پیدا خواهد کرد و فیلمبرداری بزودی بعد از آن شروع می‌شود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن