اخبار روز فیلمهاباکس آفیس

پیش بینی باکس آفیس آخر هفته: رقابت Ant-Man and the Wasp و First Purge

پیش درآمد سری فیلم های Purge یعنی The First Purge امیدوار است در زمان اکرانش یعنی ۴ جولای، تا قبل از اکران رقیب ابرقهرمانیش Ant-Man and the Wasp فروش حداقل ۲۵ میلیون دلاری را در باکس آفیس کسب کند.

پیش بینی می شود The First Purge، چهارمین فیلم فرنچایز ترسناک و موفق Purge محصول مشترک استودیوهای Universal و Blumhouse و به تهیه کنندگی شرکت Platinum Dunes، افتتاحیه ای ۲۵ تا ۳۰ میلیون دلاری در باکس آفیس آخر هفته کسب کند. البته The First Purge زمان زیادی برای قدرت نمایی ندارد، چون Ant-Man and the Wasp محصول مشترک Disney و Marvel روز جمعه اکرانش را آغاز می کند. اگر پیش بینی ها درست باشد این دنباله باید حدود ۷۵ تا ۸۵ میلیون در افتتاحیه ی باکس آفیس داخلی به دست آورد، که بیشتر از فروش افتتاحیه ی Ant-Man در تابستان ۲۰۱۵ با ۵۷ میلیون دلار است.

فرنچایز The Purge تاکنون چیزی حدود ۳۲۰ میلیون دلار درآمد داشته است، در حالی که بودجه ی ساخت فیلم های این سری بسیار ناچیز بوده است. The First Purge پیش درآمدی بر سری فیلم های The Purge است که ریشه های مراسم Purge را بازگو می کند، مراسمی ۱۲ ساعته که انجام هر جرمی مثل قتل و کشتار در آن قانونی است و مورد پیگرد قرار نمی گیرد. این سری فیلم بیشتر مورد علاقه ی جوانان بوده است.

کارگردانی این فیلم برعهده ی Gerard McMurray و نویسنده ی آن James DeMonaco است که ۳ فیلم اول را در مقام نویسنده و کارگردان همراهی کرده بود. در این فیلم که این هفته در ۲۷ کشور دیگر هم اکران خواهد شد، بازیگرانی مثل Y’Lan Noel، Lex Scott Davis، Jovian Wade، Luna Lauren Velez و Marisa Tomei نقش آفرینی می کنند.

فیلم قبلی این سری یعنی The Purge: Election Year در تابستان ۲۰۱۶ اکرانش را با ۳۱.۵ میلیون دلار آغاز کرده بود.

Ant-Man and the Wasp بیستمین فیلم دنیای سینمایی مارول (MCU) حالا و پس از موفقیت چشمگیر Avengers: Infinity War و Black Panther در سال جاری اکران خواهد شد. این دنباله فعلا در سایت Rotten Tomatoes ریت ۸۴٪ را کسب کرده است.

Peyton Reed مثل فیلم اول کارگردان این فیلم نیز خواهد بود. Paul Rudd دوباره در نقش Scott Lang/Ant-Man باز خواهد گشت و Evangeline Lilly در نقش Hope van Dyne/Wasp ظاهر خواهد شد. Hannah John-Kamen نیز نقش ضدقهرمان را بازی می کند. این فیلم یک ابرقهرمان زن دیگر را به MCU اضافه می کند، همانطور که Captain Marvel با بازی Brie Larson برای افتتاحیه ی اکرانش در مارچ ۲۰۱۹ آماده می شود.

داستان این فیلم پس از وقایع Captain America: Civil War و قبل از Infinity War اتفاق می افتد، جایی که Ant-Man و Ant-Man ماموریتی برای نجات مادر Hope به درخواست پدر Hope یعنی Hank Pym (با بازی Michael Douglas) را آغاز می کنند.

Ant-Man and the Wasp همزمان با اکران در آمریکا، فقط در ۴۵٪ بازار جهانیش اکران خواهد شد.

Ant-Man

purge

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن