باکس آفیس

پیش بینی باکس آفیس ۲۵ تیر: رقابت Hotel Transylvania 3 با Skyscraper

آیا یک دراکولای انیمیشنی Hotel Transylvania 3 خون Dwayne Johnson را در باکس آفیس آخر هفته می مکد؟

این مهمترین سوال باکس آفیس این هفته است در حالی که انیمیشن Hotel Transylvania 3: Summer Vacation محصول Sony به رقابت با فیلم اکشن Skyscraper محصول Legendary و Universal می رود.

پیش بینی ها حاکی از این است که فروش Hotel Transylvania 3 در رنج ۳۸-۴۵ میلیون خواهد بود، در حالی که برای Skyscraper انتظار فروش ۳۳-۴۰ میلیونی را داریم. Johnson در یکسال اخیر خیلی پرکار بوده و Skyscraper چهارمین فیلم او پس از Baywatch، Jumanji: Welcome to the Jungle و Rampage بوده است.

البته استودیوهای پشت این فیلم ها در پیش بینی های خود محافظه کارانه تر رفتار کرده اند. تحلیل گران Sony پیش بینی فروش ۳۵ میلیونی برای Hotel Transylvania 3 در باکس آفیس داشته اند، در حالی که Legendary/Universal انتظار فروش ۳۰ میلیونی برای Skyscraper دارند، که ۲ سال بعد از فیلم قبلی Johnson با حال و هوای این فیلم یعنی San Andreas اکران می شود که آن فیلم هم با ۵۴ میلیون کارش را در باکس آفیس آغاز کرد.

هر دوی این فیلم ها باید با فیلم Ant-Man and the Wasp محصول Disney و Marvel که در هفته دوم اکرانش حدود ۳۰ میلیون فروش داشته رقابت کنند.

skyscraper

Skyscraper بار دیگر قابلیت های Johnson را مورد امتحان قرار می دهد. ساخت این فیلم قبل از کارهای تبلیغاتی برای Legendary و Universal حدود ۱۳۰ میلیون دلار هزینه داشته است.

در این فیلم Johnson نقش یک عضو سابق گروه نجات FBI را بازی می کند که حالا برای محافظت از یک آسمان خراش در Hong Kong قرارداد بسته است. وقتی همسر و فرزندانش در ساختمان در حال سوختنی که تروریست ها آن را آتش زده اند گیر می افتند، او باید آن ها را نجات دهد. Rawson Marshall Thurber که Central Intelligence را با بازی Johnson ساخته بود، کارگردان این فیلم است.

Legendary و Universal خیلی روی فروش جهانی فیلم حساب باز کرده اند، همان طور که آخرین فیلم Johnson یعنی Rampage مقدار ۷۷ درصد از فروش کل ۴۲۵ میلیونی اش را در بازارهای جهانی به دست آورد، و شروعی ۳۶ میلیون دلاری در بازار داخلی داشت. Skyscraper پس از اکران در آمریکا و قبل از اکران در چین در خیلی کشورهای دیگر هم اکران خواهد شد.

HTR3

در Hotel Transylvania 3 بار دیگر Adam Sandler در نقش دراکولا ظاهر شده، که تصمیم می گیرد با دوستانش به سفری دریایی برود، جایی که عاشق کاپیتان کشتی (با بازی Kathryn Hahn) می شود، که از قضا یکی از بستگان و متحد وفادار Van Helsing، شکارچی بدنام خون آشام است. در بین صداپیشگان Andy Samberg, Selena Gomez, Kevin James, David Spade, Steve Buscemi, Keegan-Michael Key, Molly Shannon, Fran Drescher, Jim Gaffigan  و  Mel Brooks نیز حاضر هستند.

Genndy Tartakovsky کارگردانی Hotel Transylvania 3 را برعهده دارد که ساخت آن هزینه ای ۸۰ میلیون دلاری برای Sony داشته است.

این فیلم هم اکنون در برخی کشورها اکران شده و تاکنون ۶ میلیون دلار فروش داشته است. تا آخر این هفته هم در نیمی از بازار جهانی اش اکران خواهد شد.

htr3

Skyscraper

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن