اخبار فیلم

پوستر و دو تصویر جدید از Captain America: The Winter Soldier

 

اگر طرفدار Thor: The Dark World نمی باشید و هرگز از این کارکتر یا جو داستانی اش خوشتان نمی آمده ، نگران نباشید چون حال می توانید منتظر فیلم دیگری از Marvel بمانید و البته این مورد تنها در رابطه با کسانی صدق می کند که از طرفداران پروژه های ابرقهرمانان و مارول هستند . این کمپانی بتازگی یک پوستر و دو تصویر از فیلم Captain America: The Winter Soldier منتشر کرده است که در این دنباله ، Captain America با بازی Chris Evans و Black Widow با بازی Scarlett Johansson در کنار هم قرار خواهند گرفت تا در برابر شخصیتی بنام Bucky Barnes با بازی Sebastian Stan قرار بگیرند .

شخصیت Bucky Barnes که از دوستان قدیمی و نزدیک کاپیتان آمریکا / استیو راجرز می باشد (اسپویلر) در قسمت اول Captain America: The First Avenger که از یک قطار به پایین دره سقوط کرد (پایان اسپویلر) ، حال از این حادثه توسط روس ها نجات پیدا کرده است و به یک آدم کش حرفه ای معروف به The Winter Soldier تبدیل شده . نمای این پوستر بسیار جالب می باشد ، از طرفی می توانید آرم های سازمان S.H.I.E.L.D را مشاهده کنید و از طرفی دیگر ایستادن Captain America و سفینه ی شیلد در نمای پشتی یک حس سرسختانه به شما القاء می کند . براحتی می توان گفت سری دنباله های Captain America تنها فیلمهایی خواهند بود که بصورت مستقیم سازمان S.H.I.E.L.D را به تصویر می کشند و احتمال حضور ابرقهرمان های دیگر نیز در این فیلم وجود دارد .

و اما دو تصویر منتشر شده ، از تیزر پخش شده مربوط به کمیک کان تابستان گذشته می باشند و شما که امکان تماشای این تیزر کوتاه را نداشته اید ، مشاده ی این تصاویر برایتان جالب خواهد بود . یکی از این عکس ها مربوط به دعوای درون آسانسور می باشد و باید گفت یک قتل عام به تمام معناست و دومین نکته ی مهم این فیلم نسبت به سایر فیلمهای کاپیتان آمریکا ، تغییر لباس این کارکتر می باشد و بنظر می رسد این لباس چهره ی خشن تر و تاریک تری از این قهرمان را نشان می دهد و در مقایسه با فیلمهای قبلی مخصوصا انتقام جویان بسیار بهتر است . همچنین کمپانی Marvel در اطلاعاتش به ثبت رسانده است که در روز پنجشنبه اولین تیزر تریلر Captain America: The Winter Soldier منتشر خواهد شد و شما طرفداران ایرانی این کارکتر می توانید بسرعت این تیزر تریلر را در سایت خبرگزاری آریافیلم – بروزترین خبرگزاری در بخش اخبار سینما و تلویزیون مشاهده یا دانلود کنید . دیگر بازیگران این فیلم را Cobie Smulders , Georges St-Pierre , Frank Grillo , Hayley Atwell , Toby Jones , Emily VanCamp , Maximiliano Hernández , Robert Redford و Samuel L. Jackson تشکیل می دهند .

فیلم Captain America: The Winter Soldier در تاریخ ۴ آپریل ۲۰۱۴ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن