اخبار حاشیه ایفوتوشات سریالهای آیندهمعرفی سریالپوسترهای جدید

پوستر های جدید سریال Red Widow + توضیحات تکمیلی

پوستر های جدید سریال Red Widow که قسمت نخست آن دیشب پخش شد و البته پیشتر به صورت اینترنتی قسمت نخست منتشر شده بود. داستان این سریال درام و تریلر درباره زنی است که شوهرش عضو یک گروه جنایت کار سازمان یافته است و با کشته شدن شوهرش مجبور می شود تا خودش وارد این گروه گانگستری شود تا از خانواده اش محافظت کند. این سریال الهام گرفته شده از سریالی دانمارکی است. بعضی از منتقدین نیز پس از مشاهده قسمت نخست این سریال گفته اند که این سریال شباهت زیادی به سریال The Killing کانال aMC دارد و فقط در اینجا باید به دنبال قاتل شوهر بگردیم جالب اینجاست که سریال The Killing هم بر اساس سریالی دانمارکی درست شده است . نقد هایی که یکی دو روز گذشته از منتقد ها منتشر شده ، نشان می دهد که سریال متوسطی باشد که بعضی وقت ها هم منطقی نیست.

ملیسا روزنبرگ (سرپرست نویسندگان دکستر) و بهمراه هاوارد کلین از اعضای اصلی تولید این سریال هستند. سازنده سریال پیتر بارت کرتیس است که هیچ سابقه مطرحی در تولید مجموعه های تلویزیونی ندارد. باید دید آیا مخاطب آمریکایی از این سریال خوشش می آید یا اینکه این سریال به جمع دیگر سریال های کنسلی کانال ABC می پیوندد .

 

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود


 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن