اخبار فیلم

پوستر هایی جدیدی از فیلم Thor: The Dark World

 

تا الان پوستر های بسیاری از فیلم Thor: The Dark World منتشر شده اند اما باز هم پوسترهای جدیدی توسط کمپانی Marvel بدستمان رسیده است که ارزش انتشار را دارند . یکی از این پوسترها متعلق به ستاره ی فیلم Pacific Rim بنام Idris Elba می باشد ، وی در این فیلم به کارگردانی Alan Taylor باری دیگر کارکتر Heimdall را از قسمت اول به پرده های نقره ایی میاورد و امیدواریم تا ستاره ی Luther در قسمت دوم جای بیشتری داشته باشد تا خودی نشان دهد . لازم به ذکر می باشد که خالق The Avengers بنام Joss Whedon چندین صحنه از این فیلم را بازنویسی کرده است .

پوستر دوم متعلق به کارکتر Malekith با بازی Christopher Eccleston می باشد و درحالیکه تصاویر بسیاری از این کارکتر تابحال دیده ایم اما بازهم تماشای این پوستر خالی از لطف نیست . Malekith شخصیت منفی این فیلم خواهد بود که وی در داستان های کمیک بوک یکی از مهمترین دشمنان Thor و The Avengers می باشد و وی به دفعات به زمین حمله کرده است . نام اصلی او Malekith the Accursed است که به او لقب ملعون داده شده و قدرتش آنچنان زیاد است که حتی اودین بزرگ (پدر فور) توانایی مقابله با او را ندارد . پوستر های بعدی متعلق به کارکتر ضدقهرمان محبوب دنیای مارول Loki با بازی Tom Hiddleston و همچنین Odin بزرگ با بازی Anthony Hopkins می باشد که Thor برای نبرد با شیطان و فرمانروای زمستان باری دیگر به کمک برادر ناتنی اش Loki نیاز پیدا می کند و در این قسمت مسلما صحنه های بیشتری از Odin خواهیم دید . بک پوستر هم از Thor با بازی Chris Hemsworth بصورت اختصاصی برایتان منتشر می کنیم .

در این فیلم بازیگران دیگری از جمله Stellan Skarsgård , Adewale Akinnuoye-Agbaje , Kat Dennings , Ray Stevenson , Zachary Levi , Tadanobu Asano , Jaimie Alexander , Rene Russo و Anthony Hopkins حضور دارند .

فیلم Thor: The Dark World در تاریخ ۸ نوامبر بصورت سه بعدی اکران می شود .

خلاصه داستان : فیلم Thor: The Dark World ساخته ی کمپانی Marvel ادامه ی داستان های ماجراجویانه ی Thor می باشد که پس از نجات سیاره ی زمین ، حالا نوبت دشمن دیگریست که خودش را در پشت سایه های نه عالم پنهان کرده است . پس از داستان های Thor قسمت اول و The Avengers ،  وقتش رسیده است تا Thor به سرزمین خودش بازگشته و نظم و امنیت را دوباره برقرار کند اما در اثر یک اشتباه ، یک نژاد باستانی بنام Malekith از سرزمین های تاریکی  برمی خیزند . اینبار در برابر دشمنی می ایستند که حتی Odin و آزگارد توان مقابله با انان را ندارند و Thor باید از تمام توان و قدرتش استفاده کند اما با وجود اشنایی وی با Jane Foster ایا او می تواند همه چیزش را قربانی این نبرد کند .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن