اخبار روز فیلمهاپوسترهای جدید

پوستر جدید فیلم The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 و Jennifer Lawrence

کمپانی فیلم سازیِ  Lionsgate آخرین پوستر از The Hunger Games: Mockingjay – Part 2 را منتشر کرد…

به گزارش آریافیلم ، بازیگران فیلم Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson, Liam Hemsworth, Woody Harrelson, Elizabeth Banks, Julianne Moore, Philip Seymour Hoffman, Jeffrey Wright, Sam Claflin, Jena Malone و Donald Sutherland. هستند که 20 نوامبر اکران می شود.

در پارت دوم The Hunger Games معروف به Mockingjay کیتنیس قصد دارد تمامی کارهایی را اسنو بر سر او و مردمانش انجام داده را تلافی کند و برای همیشه کار را یکسره کند . اما مسئله اینجاست که اسنو با تمامی قوا و با تمامی همپیمانانش خود را آماده میکنند تا کار کیتنیس اوردین و تمامی پیروانش را نیز یک سره کنند و یک بار برای همیشه از کیتنیس اوردین درس عبرتی برای همه بسازد.

خلاصه داستان : کیتنیس اوردین و دوستان و همپیمانانش تصمیم میگیرند تا کار اسنو را یکسره کنند ، چون تا زمانی که اسنو زنده است این مبارزات عطش وجود دارند . اما در همین حال انو نیز قصد دارد از کیتنیس اوردین یک درس عبرت بسازد و در این راه نیز موفق میشود اما در آخرین لحظات متوجه موضوعی میشود که باعث میشود کیتنیس را رها کند و با این اتفاق کیتنیس متوجه میشود که توسط یکی از همپیمانانش نقشه آنها لو رفته است اما کار از کار گذشته و نیاز است تا … (booroog)

mockingjay-poster-final

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۶ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن