اخبار فیلم

پوستری از تازه ترین ساخته ی سازنده ی Persepolis

 

باعث افتخار است تا اولین تیزر پوستر The Voices به کارگردانی سازنده ی انیمیشن Persepolis بنام Marjane Satrapi که بتازگی در جشنواره ی Sundance 2014 نمایش داده شده را برای شما منتشر کنیم . بازیگران صاحب نامی همچون Ryan Reynolds , Gemma Arterton , Anna Kendrick و Jacki Weaver در این اثر سینمایی روانشناسانه و هیجانی حضور دارند که داستانش در مورد شخصیتی بنام Jerry Hickfang با بازی رینولدز ، یک کارگر کارخانه ایست که عاشق یکی از همکارانش می شود و زمانیکه رابطه ی آنها بطور ناگهانی جدی می شود ، قتلی رخ می دهد و بعد شیطانی جری از زبان گربه اش و بعد خیرخواهانه ی وی از زبان سگش او را به راه های خارق العاده ای هدایت می کنند ، درست جایی که در نهایت نجات می یابد .

تا به اینجا این اثر از قصه ی عجیبی بهره می برد اما می توان گفت به سبک قصه گویی پرسپولیس همچنان شبیه می باشد که باعث می شود تا The Voices نیز جذاب بنظر بیاید .Adi Shankar از Lone Survivor و Spencer Silna از Escape Plan و Roy Lee از Oldboy و در نهایت Matthew Rhodes از Fire with Fire گروه تهیه کنندگی The Voices را تشکیل می دهند .

خلاصه داستان رسمی : سبک داستانی این فیلم در اطراف کارکتری بنام Jerry Hickfang می گذرد ، مردی (کارگر کارخانه) دوست داشتنی اما در عین حال بسیار آشفته که در آرزوی گرفتن توجه دختری از قسمت حسابداری محل کارش بسر می برد . پس از اینکه رابطه ی این دو شکل می گیرد ، قتلی رخ می دهد و بعد شیطانی جری از زبان گربه اش و بعد خیرخواهانه ی وی از زبان سگش او را به راه های خارق العاده ای هدایت می کنند ، درست جایی که در نهایت نجات می یابد .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۴ نظرها

  1. آره داداش درباره ی یک دختر ایرانیه که زندگیش رو تعریف میکنه … اگه هم ندیدیش بهت پیشنهاد میکنم ببینیش چون هم خیلی قشنگه و هم نامزد اسکار شده!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن