اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

پس از Green Arrow منتظر Flash در تی وی باشید

 

پس از موفقیتی که سریال ابرقهرمانانه ی Arrow بدست اورده است ، شبکه ی تلویزیونی CW تصمیم دارد تا یکیدیگر از کارکترهای دنیای DC Comics را وارد تلیویزیون کند . براساس آخرین اخبار اعلام شده است که این شبکه ی تلویزیونی با به تصویر کشیدن کارکتر Green Arrow حالا بسراغ کارکتر پرطرفدار و سرعتی Flash رفته است و یک سریال درام براساس این کارکتر خواهد ساخت . کارکتر Barry Allen ابتدا در فصل دوم سریال Arrow معرفی خواهد شد و پس از ان سریال خصوصی خودش آغاز خواهد شد .

خالقان سریال Arrow بنامهای Greg Berlanti و Andrew Kreisberg در کنار یکی از کارگردانان Arrow بنام David Nutter از تهیه کنندگان این سریال جدید خواهند بود و یکی از اعضای کمپانی DC بنام Geoff Johns نیز قسمت اول و یا  pilot سریال را خواهد نوشت . براساس همین اخبار Andrew Kreisberg و Greg Berlanti از تهیه کنندگان اصلی خواهند بود و David Nutter قسمت اول را کارگردانی می کند و این سریال تماما تحت مدیریت شبکه ی CW می باشد .

با موفقیتی که سریال Arrow توانست بین مردم و بینندگان پیدا کند ، دلیلی وجود ندارد تا جلوی این شبکه را بگیرد و مانع انها از اوردن دیگر ابرقهرمان ها به دنیای تلیویزیون شود . این موضوع که کارکتر Flash را برای اولین بار در Arrow خواهیم دید و پس از ان به سریال خودش خواهد رفت این ویژگی را در ذهن ها تداعی می کند که در آینده همچنین ممکن است چندین کارکتر ابرقهرمان را در یک سریال و یا حتی چند قسمت مشاهده کنیم . البته این بحث که ممکن است برای کمپانی Warner Bros خطر محصوب شود و یا فایده هنوز مشخص نیست اما در گذشته اعلام کردیم که این کمپانی در نظر دارد فیلمی تحت عنوان Flash را در سال 2016 اکران کند و آنرا به فیلم مهم JL که قرار است در سال 2017 اکران شود ، برگرداند .

اما برطبق بیانیه ی کمپانی Warner Bros ، استادیوی WB TV بخش ابرقهرمان های شبکه ی CW را کنترل می کند ، بنابراین سریال Flash هم تحت نظر اصلی Warner Bros حرکت خواهد کرد . و بسیار جالب می باشد تا ببینیم دو نسخه ی سینمایی و تلویزیونی Flash چه چیزی برای نمایش دارند و آیا نکات و ویژگی های یکسانی خواهند داشت یا خیر . در آخر شنیده حاکی از انست که شبکه ی CW از این کارکتر نیز جلوتر خواهد رفت و بدنبال کارکتر افسانه ای Wonder Woman هم می باشد و سریالی نیز برای این زن قهرمان در نظر دارد . حتی این شبکه داستان قسمت اول این سریال را نیز اماده دارد اما هیچوقت انرا به مرحله ی ساخت نبرد ، اما بنظر می رسد با موفقیت دوم و سریال Flash ، پس از ان باید منتظر Wonder Woman باشیم .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن