اخبار فیلم

پروژه بعدی Clint Eastwood یک فیلم بر اساس داستان واقعی درباره یک تروریست داعشی است

بالاخره تکلیف کارگردان مشهور Clint Eastwood مشخص شده و حالا می دانیم او در ادامه چه برنامه ای دارد. درواقع بعد از فیلم Sully که سال گذشته اکران شد و از مقبولیت خوبی برخوردار بود دیگر اسمی از Eastwood در میان نبود و خیلی ها منتظر شنیدن خبری جدید از فیلم بعدی او بودند. حالا گفته می شود که قرار است او کارگردانی یک فیلم قهرمانی آمریکایی دیگر در حال و هوای فیلم American Sniper بسازد.

به گزارش آریافیلم، خیلی ها منتظر پروژه جدید Clint Eastwood بودند. Eastwood که بعد از اکران فیلم Sully در سال گذشته مدتی در استراحت به سر می برد و کار بعدی خود را مشخص نکرده بود حالا اخباری منتشر شده مبنی بر اینکه او بالاخره تصمیم خود را گرفته که چه فیلمی می خواهد بسازد، یک داستان دیگر از قهرمانی چند آمریکایی.

به نقل از سایت Deadline قرار است Eastwood کارگردانی و رهبری یک فیلم درام بر اساس داستانی واقعی را به عهده یگرد و نام فیلم The 15:17 to Paris است. این فیلم درباره سه آمریکایی است که در قطار شماره #۹۳۶۴  از مرکز بروکسل به پاریس در سال ۲۰۱۵ از انجام عملیات یک تروریست داعش جلوگیری کردند.

Anthony Sadler و Alek Skarlatos و Spencer Stone سه دوست آمریکایی هستند که به طور کاملا اتفاقی در همان قطاری بودند که یک تروریست داعشی در آن بود و همراه خود مقادیر زیادی اسلحه و بمب AK-47 داشت. این سه نفر کخ دو نفر آن ها از اعضای ارتش آمریکا هستند توانستند این فرد تروریست را متوقف کنند و از به وجود آمدن یک فاجعه جلوگیری کنند.

فیلمنامه ی این فیلم را Dorothy Blyskal که یک نویسنده ی تازه کار است بر عهده دارد . گفته شده که Eastwood می خواهد فیلمبرداری فیلم را از پایان همین امسال آغاز کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن