اخبار روز سریالهااخبار روز فیلمها

پروژه بعدی شبکه HBO رمانی از J.K. Rowling خواهد بود

شبکه HBO در نظر دارد اقتباسی از روی رمان Cormoran Strike به نویسندگی J.K. Rowling را داشته باشد.

J.K. Rowling نویسنده ی بزرگ سری پرطرفدار Harry potter شاهد اکران جدیدترین اثرش با عنوان Fantastic Beasts and Where to Find Them در ماه آینده خواهد شد. The Casual Vacancy بزرگترین رمان J.K. Rowling پس از Harry potter است ک در سال ۲۰۱۵ در غالب مینی سریال از شبکه BBC و HBO پخش شد. در حال حاظر HBO  قصد دارد اقتباس دیگری از رمان های J.K. Rowling بسازد.

در سال ۲۰۱۴ شبکه BBC قصد ساخت سریالی از سری رمان Cormoran Strike را در برنامه خود داشت حال HBO قصد دارد با همکاری BBC این سریال را در تلویزیون ایالت متحده آمریکا به نمایش بگذارد.

J.K. Rowling سری رمان Cormoran Strike  در ۳ قسمت  با نام مستعار Robert Galbraith نوشته که اولین قسمتش با نام  The Cuckoo’s Calling در سال ۲۰۱۳ ، قسمت دوم با نام The Silkworm در سال ۲۰۱۴ و  قسمت سوم با نام Career of Evil دز سال ۲۰۱۵ منتشر شدند. داستان این مجموعه سرگذشت سربازی است که از جنگ برگشته و به خاطر تاثیرات جنگ از شرایط فیزیکی بدی رنج میبرد .وی به کارآگاهی مشغول است و همراه دوستش رابین به حل پرونده های جنایی می پردازد. اتفاقات این داستان در لندن می گذرد.

برای ساخت این رمان شبکه HBO و BBC قصد دارند از اتفاقات هر سه رمان استفاده کنند. Tom Burke بازیگر مینی سریال War and peace ایفاگر نقش اصلی این سریال (کارآگاه) خواهد بود.

(Michael Kelior (Line of Duty همراه با (Ben Richards (The Tunnel و (Tom Edge (The Last Dragon Slayer نگارش فیلمنامه این سریال را بر عهده خواهند داشت.

cuckooscallingcover

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن