اخبار روز فیلمها

پافشاری Disney برای بازنگشتن James Gunn به کارگردانی Guardians 3

با اینکه همه طرفداران و بازیگران فرنچایز Guardians of the Galaxy خواهان بازگشت James Gunn به کارگردانی این فیلم هستند، اما Disney نظرش را تغییر نخواهد داد. کارگردان سری Guardians of the Galaxy به دلیل انتشار توئیت هایی قدیمی و توهین آمیز از کارش اخراج شد، و از آن زمان شاهد سیلی از حمایت ها از سوی طرفداران و اهالی سینما بود. یکی از سرسخت ترین حامیان او بازیگر Guardians یعنی Dave Bautista است، که تهدید کرده بود اگر از فیلمنامه Gunn در ساخت Guardians 3 استفاده نشود، در این فیلم حضور نخواهد داشت، که باعث شده Disney حداقل از فیلمنامه Gunn در این فیلم استفاده کند. اما چون آن ها به دنبال کارگردان جدیدی برای این فیلم هستند، باید دید چه مقدار از فیلمنامه Gunn مورد قبول او واقع می شود.

با وجود اعتراضات زیاد به این تصمیم Disney، جلسه ای بین Gunn و Alan Horn نماینده Disney صورت گرفت که خروجی آن پافشاری Disney برای اخراج Gunn بود. البته Kevin Feige هم آن روز خارج از شهر بوده و نتوانسته در این جلسه شرکت کند.

همان طور که در متنی درباره این تصمیم Disney آمده است:

انکار اینکه یک نفر توانایی تغییر دارد، اشتباه بزرگی از طرف Disney بود، مخصوصا در هالیوود که زندگی همه اعضای حاضر در این صنعت به صورت کامل در معرض دید همگان است. این کار این پیام را می رساند که مفاهیم بهبود و یادگیری از اشتباهات گذشته برای کسی که قبلا گناهی مرتکب شده بیهوده است. این کار از طرف یک کمپانی مثل Disney عجیب است، که در آثارش همیشه نشان می دهد هرکسی می تواند اشتباهات گذشته اش را جبران کرده و تغییر کند. بخش زیادی از اینکه Disney به یک استودیوی فوق العاده تبدیل شده، به خاطر کمک های Marvelدر ۱۰ سال گذشته بوده است. همین قضیه باعث می شود اخراج Gunn بیشتر ناراحت کننده شود، چون Disney یک کارگردان را اخراج نکرد، بلکه یک سمبل را اخراج کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن