اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیرزمان بندی سریالها

پاسخی به سوالهای شما : تاریخ پخش تمامی سریالهای پاییزی ( به روز شد )

آریافیلم : پاییز داره کم کم از راه میرسه و یکی از مهمترین سوال های دوستداران سریال اینه که تاریخ پخش سریالهای قدیمی محبوبشون و سریالهای جدید چه زمانی ــه ، در این پست تاریخ پخش سریالهایی که پاییز 2014 ( ماه سپتامبر و اکتبر ) شروع به پخش میکنن براتون آماده کردیم که میتونین مشاهده کنین .

Tuesday, September 9 … سه شنبه 18 شهریور
(Adam Devine’s House Party (Comedy Central
{Sons of Anarchy (FX) {Final Season

Thursday, September 11 … پنج شنبه 20 شهریور
(Haven (Syfy

Friday, September 12 … جمعه 21 شهریور

{Z Nation (Syfy) {Series Premiere

Tuesday, September 16 … سه شنبه 25 شهریور
(Brickleberry (Comedy Central
(The Mindy Project (Fox
(New Girl (Fox

Wedesday, September 17 … چهارشنبه 26 شهریور
{The Mysteries of Laura (NBC) {Series Premiere
{Red Band Society (Fox) {Series Premiere

Sunday, September 21 … یکشنبه 30 شهریور
(The Good Wife (CBS
{Madam Secretary (CBS) {Series Premiere

Monday, September 22 … دو شنبه 31 شهریور
(The Big Bang Theory (CBS
(The Blacklist (NBC
{Forever (ABC) {Series Premiere
{Gotham (FOX) {Series Premiere
{Scorpion (CBS) {Series Premiere
(Sleepy Hollow (FOX

Tuesday, September 23 … سه شنبه 1 مهر
Agents of SHIELD
(Awkward (MTV
(Chicago Fire (NBC
(NCIS (CBS
{NCIS: New Orleans (CBS) {Series Premiere
(Person of Interest (CBS

Wednesday, September 24 … چهارشنبه 2 مهر
{Black-ish (ABC) {Series Premiere
(Chicago PD (NBC
(The Goldbergs (ABC
(Key & Peele (Comedy Central
(Law & Order: SVU (NBC
(The Middle (ABC
(Modern Family (ABC
(Nashville (ABC
(South Park (Comedy Central

Thursday, September 25 … پنج شنبه 3 مهر
{How To Get Away With Murder (ABC) {Series Premiere
{Jokers Wild (TruTV) {Series Premiere
(Parenthood (NBC
(Scandal (ABC

Friday, September 26 … جمعه 4 مهر
(Blue Bloods (CBS
(Hawaii Five-0 (CBS
(Shark Tank (ABC

Saturday, September 27 … شنبه 5 مهر
Saturday Night Live

Saturday, September 28 … یکشنبه 6 مهر

Once Upon A Time

Wednesday, October 1… چهارشنبه 9 مهر
(Criminal Minds (CBS
{Stalker (CBS) {Series Premiere
{A To Z (NBC) {Series Premiere

Thursday, October 2 … پنج شنبه 10 مهر
{Bad Judge (NBC) {Series Premiere
{Gracepoint (Fox) {Series Premiere
(Reign (CW
(Vampire Diaries (CW

Friday, October 3 … جمعه 11 مهر
(Last Man Standing (ABC
(On The Menu (TNT
{Star Wars Rebels (Disney XD) {Series Premiere
(Teenage Mutant Ninja Turtles (Nick

Saturday, October 4 … شنبه 12 مهر
{Survivor’s Remorse (Starz) {Series Premiere

Sunday, October 5 … یکشنبه 13 مهر
(America’s Funniest Home Videos (ABC
(Bob’s Burgers (Fox
(Homeland (Showtime
{Mulaney (Fox) {Series Premiere

Monday, October 6 … دوشنبه 14 مهر
(The Originals (CW

Tuesday, October 7 … سه شنبه 15 مهر
{Flash (CW) {Series Premiere
(Supernatural (CW
{Town of the Living Dead (Syfy) {Series Premiere

Wednesday, October 8 … چهارشنبه 16 مهر
(American Horror Story (FX
(Arrow (CW
(Ghost Hunters (Syfy
{Kingdom (DirecTV) {Series Premiere
{Lucha (El Rey) {Series Premiere

Thursday, October 9 … پنج شنبه 17 مهر
{Cristela (ABC) [Series Premiere

Friday, October 10 … جمعه 18 مهر
{Affair (Showtime) {Series Premiere

Sunday, October 12 … یکشنبه 20 مهر
(Comic Book Men (AMC
(Talking Dead (AMC
(Walking Dead (AMC

Monday, October 13 … دوشنبه 21 مهر
{Jane The Virgin (CW) {Series Premiere

Tuesday, October 14 … سه شنبه 22 مهر
(About A Boy (NBC
(Chrisley Knows Best (USA
{Marry Me (NBC) {Series Premiere

Wednesday, October 15 … چهارشنبه 23 مهر
(Top Chef (Bravo

Wednesday, October 22 … چهارشنبه 30 مهر
(The 100 (CW
{Web Therapy (Showtime) {Series Return

Friday, October 24 … جمعه 2 آبان
{Constantine (NBC) {Series Premiere
(Deal With It (TBS
(Grimm (NBC

Monday, October 27 … دوشنبه 7 آبان
(Two Broke Girls (CBS

Wednesday, October 30 … چهارشنبه 8 آبان
(Millers (CBS
(Two and a Half Men (CBS
{The McCarthys (CBS) {Series Premiere

October 31 … پنج شنبه 9 آبان
(Elementary (CBS

Friday, November 7 … جمعه 16 آبان
(MasterChef (Fox

Satruday, November 15 … شنبه 24 آبان
{Missing (Starz) {Series Premiere

Monday, November 17 … دو شنبه 26 آبان
{State Of Affairs (NBC) {Series Premiere

Monday, November 24 … دوشنبه 3 آذر
(Ascension (Syfy

Friday, November 28 … جمعه 7 آذر
(One Child (Sundance

 

نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید

بستن
بستن