انتخاب سردبیرپشت صحنهکامیک

ویدیو: تست دوربین فیلم جوکر (Joker) و خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) با گریم کامل

هفته گذشته بود که اولین تصویر خواکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش Arthur در فیلم مستقل جوکر (Joker) محصول برادران وارنر (Warner Bros) منتشر شد. حالا از طریق حساب توییتر برادران وارنر اولین نگاه به گریم شخصیت جوکر در این فیلم منتشر شده – حداقل ما فکر می کنیم این آخرین نسخه گریم اوست. تاد فیلیپس (Todd Philips) کارگردان فیلم های خماری (The Hangover) و سگ های جنگی (War Dogs) ایده ساخت فیلم مستقل جوکر در نیویورک دهه ۷۰ را ارائه داد، که داستان اریجین دشمن نمادین بتمن (Batman) را با یک داستان اریجینال و منحصر به فرد روایت می کند. او نویسندگی و کارگردانی فیلم که در حال تولید است را برعهده دارد، و با اینکه هنوز نمی دانیم این داستان درباره چیست، اما شایعات حاکی از این هستند که جوکر از فیلم سلطان کمدی (The King of Comedy) ساخته مارتین اسکورسیزی (Martin Scorsese) الهام گرفته است. قطعا رابرت دنیرو (Robert De Niro) در این فیلم نقش دارد و داستان فیلم شامل یک باشگاه کمدی نیز می شود.

این تست ویدیویی گریم جوکر را نشان می دهد،‌ اما بیشتر شبیه گریم یک دلقک است. در برخی از تصاویر پشت صحنه شخصیت فینیکس در حال اذیت کردن دیگر بازیگر فیلم یعنی گلن فلشلر (Glenn Fleshler) است، که او نیز گریم دلقک‌های مرسوم را به صورت دارد. این چیزی است که ما می بینیم. آیا فیلم جوکر شامل دلقک های واقعی است؟

این فیلم به هیچ وجه ارتباطی با دنیای کنونی فیلم های DC مثل جوخه خودکشی (Suicide Squad) یا بتمن در برابر سوپرمن (Batman v Superman) ندارد، پس فیلیپس کاملا آزاد است تا نسخه خودش از این شخصیت را بسازد. این یعنی قرار نیست گریم های آشفته و عجیب و غریب جوکر که روی صورت هیث لجر (Heath Ledger)، جک نیکلسون (Jack Nicholson) و جرد لتو (Jared Leto) دیده ایم را در این فیلم ببینیم. و واقعا این اشکالی ندارد. من ترجیح می دهم این فیلم کاملا جاه طلبانه باشد تا اینکه مثل فیلم های قبلی درباره شخصیت جوکر باشد.

به هر حال نگاهی به گریم جوکر در ویدیوی بالا داشته باشید. شما نظرتان درباره این فیلم چیست؟ در این فیلم همچنین زازی بیتز (Zazie Beets)، مارک مارون (Marc Maron)، بیل کمپ (Bill Camp)، شیا ویگهام (Shea Whigham)، داگلاس هاج (Douglas Hodge)،‌ جاش پایس (Josh Pais) و برت کالن (Brett Cullen) حضور دارند. این فیلم در تاریخ ۴ اکتبر ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

خلاصه داستان رسمی فیلم جوکر:

فیلم جوکر درباره شخصیت نمادین و دشمن بتمن و یک فیلم اریجینال، و مستقل است که تاکنون در سینما ندیده ایم. کاوش فیلیپس در شخصیت Arthur Fleck (با بازی فینیکس) که توسط جامعه نادیده گرفته شده، نه تنها مطالعه ای تاریک بر یک شخصیت است، بلکه یک داستان اخطارآمیز هم هست.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن