اخبار سریال

هنرپیشه Dexter در سریال Safe ، درام جدید Netflix

فصلم دوم The Crown و بازپخش Dexter تنها جایی نیست که بینندگان Netflix می‌توانند Micheal C. Hall را ببینند. Dexter Morgan سابق در یک سریال Safe ساخته‌‎ی Harlan Coben نقش اصلی را بازی می‌کند، و ستاره‌ای آشنا از سریال Sherlock به او خواهد پیوست.

به گزارش آریافیلم، به گفته Deadline، وی نقش اصلی را در یک درام هیجانی هشت قسمتی در دست دارد. که توسط نویسنده‌ی Shameless، یعنی Danny Brocklehurst نوشته می‌شود و Coben نیز تهیه کننده اجرایی آن است. سریال همچنین شامل Amanda Abbington از سزیال معروف Sherlock می‌شود. مراحل تولید سریال شروع شده و تا ۲۰۱۸ قرار است پخش شود. خلاصه سریال اینگونه معرفی شده:

Hall نقش Tom، یک جراح کودکان را بازی می‌کند که دو دختر نوجوانش، Jenny و Carrie را در محله‌ای زیبا پس از مرگ زنش بزرگ می‌کند. به نظر می‌رسد که همه درحال بهبود و خوب شدن هستند تا اینکه یک بعد از ظهر Jenny به طور مخفیانه به یک پارتی می‌رود و قتل و ناپدید شدن رخ می‌دهد و رازهای قدیمی بزملا می‌شود.

Micheal C. Hall در قصل دوم The Crown نقش رئیس جمهور آمریکا، John F. Kennedy را به همراه ستاره‌ی Quarry یعنی Jodi Balfour در نقش Jackie Kennedy بازی می‌کند.

با به نزدیکتر شدن به اواخر سال ۲۰۱۷ اخبار بیشتری از Safe منتشر خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن