اخبار روز

همکاری دوباره نوید محمد زاده و پیمان معادی در فیلم متری شیش و نیم

فیلم سینمایی متری شیش و نیم که قرار بود دی ماه امسال فیلمبرداری شود به دلیل دیر صادر شدن پروانه ساخت فیلمبرداری اش به تعویق افتاد و ترکیب بازیگرانش به دلیل قرارداد با پروژه های دیگر تغییر کرد…

به گزارش آریافیلم به نقل از فیلمنیوز ، سید جمال ساداتیان تهیه کننده فیلم جدید سعید روستایی، درباره جدیدترین اخبار از “متری شش و نیم” گفت: به دلیل اینکه پروانه ساخت فیلم دیر صادر شد ما برای ساخت فیلم به سه مشکل برخوردیم. اول اینکه فصل مناسب فیلمبرداری را از دست دادیم. همچنین بازیگران با پروژه های دیگری قرارداد داشتند و نمی توانستیم فیلمبرداری را شروع کنیم. ساداتیان درباره جدایی شهاب حسینی از فیلم گفت: بر خلاف اخبار منتشر شده مبنی بر دستمزد بالا و انصراف آقای حسینی از فیلم تنها دلیل اینکه ایشان از پروژه جدا شدند قراردادشان با فیلم دیگر بود که باعث شد نتوانیم باهم در این فیلم همکاری کنیم.

ساداتیان در پایان گفت: تاکنون حضور پیمان معادی و نوید محمدزاده در فیلم “متری شش و نیم” قطعی شده است. فیلمبرداری فیلم تابستان سال آینده آغاز می‌شود و اولین نمایش فیلم در جشنواره فجر سال آینده خواهد بود.لازم به ذکر است نوید محمدزاده جایگزین شهاب حسینی نشده و از ابتدا برای نقشی دیگر در فیلم با او توافق شده بود.

نوید محمد زاده و پیمان معادی

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن