اخبار روز فیلمها

همبازی شدن Vince Vaughn و Zazie Beetz با Kristen Stewart در فیلم Against All Enemies

Vince Vaughn و Zazie Beetz برای بازی در فیلم Against All Enemies به Kristen Stewart پیوستند.

به گزارش آریافیلم ، Benedict Andrews بعنوان کارگردان این فیلم مهیج که راجع به Jean Seberg ساخته میشود ، انتخاب شده است و  ستاره ی سریال Atlanta یعنی Zazie Beetz که بزودی شاهد ایفای نقش وی در Deadpool 2 خواهیم بود و Vince Vaughn برای بازی در فیلم Against All Enemies همبازی Kristen Stewart شدند.

در این فیلم که در سبک مهیج –سیاسی میباشد ، Kristen Stewart در نقش Jean Seberg بازی میکند و Yvan Attal و Stephen Root نیز بعنوان بازیگران مکمل به این فیلم که کاگردانی آن را Benedict Andrews بر عهده خواهد گرفت پیوستند.

فیلمنامه ی این فیلم را Joe Shrapnel و Anna Waterhouse به تحریر در آورده که داستان یک مامور FBI با بازی Vince Vaughn بوده که وظیفه دارد تا درمورد Jean Seberg بخاطر شرکت در تظاهرات حقوق شهروندی در دهه ۶۰ دستگیر شده ، تحقیق کند.

فیلمهای اخیر Vince Vaughn شامل فیلم های Brawl In Cell Block 99 و فیلم Fighting With My Family با بازی Dawyne Johnson میشود و پس از بازی در سریال Atlanta ما شاهد نقش آفرینی Zazie Beetz در قسمت دوم فیلم Deadpool خواهیم بود همچنین او در پروژه ی بعدی Steven Soderbergh با نام High Flying Bird که فیلمنامه ی آن توسط Tarell Alvin McCarney  که فیلمنامه ی فیلم  Moonlight را نوشته بود ، بازی خواهد کرد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن