اخبار روز فیلمها

همبازی شدن Diane Kruger و Steve Carell در فیلم جدید Robert Zemeckis

Robert Zemeckis، یکی از کارگردانان موفق هالیوود پروژه ای جدید در دست ساخت دارد که البته هنوز در مرحله ی پیش تولید به سر می برد. این پروژه هنوز نامی ندارد اما چیزی که درباره ی آن می دانیم تیم اصلی بازیگران است که روز گذشته یک نام به آن اضافه شد، Diane Kruger.

به گزارش آریافیلم، Diane Kruger که سابقه بازی در فیلم  Inglorious Basterds و سریال The Bridge را دارد و در هر دو هم خیلی موفق عمل کرده، حالا برای پروژه ی جدید Robert Zemeckis انتخاب شده است.

Robert Zemeckis کارگردانی است که به خاطر ساخت فیلم های Back to the Future و The Polar Express او را می شناسیم و حالا تیمی قوی از بازیگران مطرح هالیوود برای فیلم جدیدش دور هم جمع کرده است. یکی دیگر از نام های مطرح این فیلم Steve Carell است، کسی که در فیلم های The 40-Year-Old Virgin و The Office هم بازی کرده و در هر دو خوش درخشیده است.

داستان فیلم درباره ی مستندی به نام Marwencol از Jeff Malmberg است و داستان آن بر می گردد به سال ۲۰۱۰ که به گفته ی استودیوی سازنده نشان دهنده ی این است که چگونه یک مرد شکست خورده با تلاش و کوشش دوباره خود را از نو می سازد و ….

از دیگر بازیگران این فیلم می توان به Leslie Mann و Janelle Monae و Eiza Gonzalez اشاره کرد که البته هر سه در فیلم های مطرحی بازی کرده اند. جزییات زیادی از این فیلم منتشر نشده و تا به اینجای کار می دانیم که قرار است Diane Kruger در کنار Steve Carell به عنوان نقش های اصلی در فیلم حضور حضور پیدا کنند. برای دنبال کردن اخبار مربوط به این فیلم ما را در آینده دنبال کنید.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن