اخبار روز

همبازی شدن الناز شاکردوست و هومن سیدی و حضور پریناز ایزدیار در فیلم جدید سعید روستایی

الناز شاکردوست پس از سپری کردن دو ماه مصدومیت و به دست آوردن سلامت نسبی خود، به عنوان دومین بازیگر فیلم جدید نرگس آبیار که در موسسه تصویر گستر پاسارگاد تولید می‌شود، انتخاب شده است.

به گزارش آریافیلم به نقل از فیلم نت نیوز ، او نقش اصلی زن شبی که ماه کامل شد را در کنار هومن سیدی ایفا می‌کند.این فیلم سینمایی روایت دختر جوانی از مناطق جنوب شهر تهران است که درگیر عشق جوانی شهرستانی می‌شود و این در حالیست که دختر به دلایلی مجبور به مهاجرت از ایران است. در این مسیر برادرش با او همراه می‌شود اما در میانه راه، اتفاقاتی برای آن‌ها رقم می‌خورد.«شبی که ماه کامل شد» به تهیه‌کنندگی محمدحسین قاسمی و به عنوان محصول جدید موسسه تصویر گستر پاسارگاد تولید می‌شود که فیلم‌های سینمایی ابد و یک روز به کارگردانی سعید روستایی و خوب بد جلف به کارگردانی پیمان قاسم‌خانی از تولیدات پیشین آن بوده است.

«شبی که ماه کامل شد» چهارمین فیلم سینمایی نرگس آبیار است که نیمه اول سال ۹۷ جلوی دوربین می‌رود.


پریناز ایزدیار در دومین همکاری‌ خود با سعید روستایی پس از فیلم «ابد و یک روز»، در ساخته جدید این کارگردان با نام «متری شیش و‌ نیم» به ایفای نقش خواهد پرداخت.

 به گزارش آریافیلم بخ نقل از آنا ، فیلم سینمایی «متری شیش و نیم» به تهیه کنندگی سیدجمال ساداتیان قرار بود دی ماه امسال کلید بخورد که به دلیل دیر صادر شدن پروانه ساخت فیلمبرداری‌اش به تعویق افتاد.

پیش از این حضور پیمان معادی و نوید محمدزاده در ساخته جدید روستایی قطعی شده بود و انتخاب سایر بازیگران فیلم ادامه دارد.

با برنامه ریزی های انجام شده فیلمبرداری «متری شیش و نیم» سال آینده آغاز می‌شود.

سعید روستایی چندی پیش فیلمنامه این فیلم را به تهیه کنندگی پیمان معادی برای دریافت پروانه ساخت به شورا ارائه داده بود که در نهایت رد شد. سرانجام پس از تغییر تهیه‌کنندگی این فیلم از پیمان معادی به سیدجمال ساداتیان و پس از چند بار بازنویسی فیلمنامه، پروانه ساخت «متری شیش و نیم» اوایل آذرماه صادر و وارد مرحله پیش‌تولید شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن