اخبار فیلم

نویسنده ی Watchmen در The Gran Turismo

 

پس از تمام واکنش های مثبتی که فیلم Need For Speed با حضور Aaron Paul از پخش تریلرهایش دریافت کرد ، بنظر می رسد دیگر کمپانی های فیلمسازی نیز اعتماد بیشتری به اینگونه بازی های کامپیوتری پیدا کرده اند بطوریکه مدت ها پیش اعلام کردیم کمپانی Sony در صدد ساخت فیلمی براساس سری بازی های مسابقه ای The Gran Turismo می باشد و حالا این پروژه نویسنده ی خودش را پیدا کرده است .

تهیه کننده ی این پروژه Dana Brunetti بتازگی در مصاحبه ای اعلام داشت ، کارهای جدی ای درحال انجام می باشد تا هرچه سریعتر فیلم The Gran Turismo آماده ی اکران شود و پس از آن بلافاصله مشخص شد Alex Tse نویسنده ی Watchmen به این پروژه اضافه شده است تا فیلمنامه را بدست بگیرد . با وجود اینکه اطلاعات این پروژه همچنان نامعلوم می باشد و حتی نمی دانیم  Sony بدنبال چه خط داستانی برای Gran Turismo می باشد ، آیا می خواهند همچون Need For Speed به کارگردانی Scott Waugh کمی درام به عنوان چاشنی اضافه اش کنند یا خیر اما Dana Brunetti در جایی افزود این فیلم در مورد داستان زندگی آکادمی رانندگان Gran Turismo خواهد بود ، بنابراین این فیلم بیشتر برمبنای مسابقات رانندگی و سرعت شکل خواهد گرفت . در آخر تهیه کننده ی Social Network اطمینان آخر داد داستان این فیلم مملوء از داستان های واقع گرایانه خواهد بود و سعی می کنند تا مفهوم بیشتری به آن اضافه کنند . حال که Alex Tse کار بروی فیلمنامه را آغاز کرده است در اوایل سال جدید اخباری بیشتری از پروژه ی Gran Turismo خواهیم شنید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

  1. آخه خیلی عجیبه سری نید فر سپید همیشه داستانی رو در بازی خود گنجونده بوده ولی سری گرن توریسمو یک شبیه ساز هستش و هیچوقت داستانی نداشته .. چه جوری میخوان بسازنش و به نظرم یک استفاده بازاری باشه

    1. هماطنور که تهیه کننده ی فیلم گفته بیشتر بروی آکادمی رانندگی بازی تمرکز خواهد شد یعنی بیشتر شاهد صحنه های مسابقه ای خواهیم بود یا احتمالا جلوه های ویژه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن