اخبار فیلم

نویسنده ی The Lone Ranger در Masters of the Universe

 

بنظر می رسد پروژه ی قدیمی کمپانی Columbia بنام Masters of the Universe وارد مشکلات جدیدی شد است . از آنجا که درست در یکسال گذشته کارگردان G.I. Joe: Retaliation بنام Jon M. Chu به این پروژه اضافه شده است ، حال اخباری منتشر شده اند مبنی بر جدایی وی و اینکه دیگر Jon M. Chu مسئولیتی در ساخت Masters of the Universe نخواهد داشت . که البته چندان عجیب نیز نمی باشد ، با وجود اینکه ذهن Jon M. Chu بطور کامل بروی دنباله ی G.I. Joe 3 متمرکز شده است و مسلما این پروزه باید در سال ۲۰۱۴ فیلمبرداری را آغاز کند ، این کارگردان تا سال ۲۰۱۵ نمی تواند پروژه ی دیگری را در دست بگیرد .

کمپانی Sony که سهام دار جدید این پروژه می باشد ، درحالیکه Jon M. Chu از گروه کنار گذاشته شده  اما انطور که مشخص است این کمپانی به موفقیت هایی نیز در Masters of the Universe دست یافته اند و بتازگی Terry Rossio یکی از نویسندگان سری فیلمهای Pirates of the Caribbean و فیلم امسال The Lone Ranger را به عنوان نویسنده ی این پروزه انتخاب کرده اند . Alex Litvak از Predators و Mike Finch فیلمنامه ی اولیه را برای Columbia نوشته بودند ولی Sony علاقه دارد تا روش خودش را امتحان کند و داستان را آنطور که علاقه دارد جلو ببرد . خارج شدن کارگردان و استخدام یک نویسنده ی جدید کمی شرایط را پیچیده می کند و مسلما پیچیده تر نیز خواهد شد اگر بدانید Sony از Masters of the Universe انتظار چند دنباله را دارد .

داستان این پروژه براساس اسباب بازی هایی به همین نام است که در مورد جنکجویی است بنام He-Man و در مقابل اهریمنان مبارزه می کند . ابتدا در سال ۱۹۸۰ یک انیمیشن تلویزیونی از این کارکتر ساخته شد و در ۱۹۸۷ هم یک پروژه ی سینمایی با بازی Dolph Lundgren وارد پرده های نقره ای شد . اطلاعات دیگری از این پروژه در دست نمی باشد و با وجود یک نویسنده ی جدید بزودی اخبار بیتشری از این پروژه خواهیم شنید .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن