اخبار روز سریالهااخبار سریال

نویسنده ی سریال ۱۳ Reasons Why از به تصویر کشیدن صحنه ی خودکشی در این سریال دفاع کرد

سریال ۱۳ Reasons Why یکی از جدیدترین محصولات شبکه اینترنتی Netflix است که از مجبوبیت بسیار بالای برخوردار است و با اینکه داستان سریال در یک فصل تمام می شود اما خیلی از طرفداران این سریال امیدوارند که فصل دومی هم برای آن ساخته شود. حالا در این میان عده ی ای هم هستند که از بعضی نکات سریال انتقاد دارند و از جمله ی این نکات به تصویر کشیدن گرافیکی خودکشی در این سریال است.

به گزارش آریافیلم، سریال ۱۳ قسمتی  ۱۳ Reasons Why ، جدیدترین سریال شبکه Netflix به محبوبیت خیلی زیادی رسید و خیلی ها از آن تعریف کردند اما این سریال درام که داستان آن درباره خودکشی یک دختر نوجوان است منتقدانی نیز داشته که بیشتر از هر چیز دیگری از به تصویر کشیدن خودکشی این نوجوان در سریال انتقاد دارند.

این سریال درام توسط Brian Yorkey ساخته شده و مبنای آن کتاب رمانی با همین نام به نویسندگی Jay Asher می باشدو داستان درباره یک دختر نوجوان به نام Hannah Baker است که اقدام به خودکشی می کند و در طی یک مجموعه کاست ضبط شده تمام دلایلی که باعث شدند او چنین تصمیمی بگیرد را توضیح می دهد.

حال Nic Sheff، نویسنده ی کتاب های رمان در ستونی در مجله ی Vanity Fair که در روز چهارشنبه منتشر شد از تصمیم سازندگان و نویسندگان سریال برای به تصویر کشیدن خودکشی Hannah دفاع کرد. او که یکی از نویسندگان این سریال است تجربه مشابهی در خودکشی دارد و در دفاع از سریال در این مجله گفته :

” هر زمانی که صحبت از خودکشی میشه و اسم ۱۳ Reasons Why مطرح میشه و سریع به خودکشی خودم و تجربه ای که دارم اشاره می کنم. هیچ موقعیتی بهتر از این نبود تا بتونم نشون بدم این اتفاق واقعا چه تاثیری دارد. درواقع عیر مسئولانه ترین کاری که میشد انجام داد این بود که ما هیچ مرگی را نشان ندهیم و فقط از آن حرف بزنیم.”

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. واقعا عالی بود ولی برخلاف خیلی از طرفداراش دوست ندارم فصل دومی براش بسازن چون داستانش واسه یه فصل دیگه کشش نداره ولی اگه فصل بعدش داستان تازه ای داشته باشه میشه روش حساب کرد ولی بازم تضمینی نیست که مثل فصل اولش جذاب باشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن