اخبار روز فیلمهابازسازی ها

نوشتن فیلمنامه Tommyknockers از آثار Stephen King توسط سازنده Exorcist

Jeremy Slater شورانر سابق سریال The Exorcist برای نوشتن فیلمنامه فیلم اقتباسی The Tommyknockers محصول Universal Pictures از روی آثار Stephen King استخدام شد. James Wan و Michael Clear (تهیه کننده The Nun, Annabelle: Creation) به همراه Roy Lee (تهیه کننده IT) وظیفه تهیه کنندگی این فیلم را برعهده دارند.

Slater در توئیترش گفته:

مطمئنم این اولین کتابی بود که با پول خودم خریدم. سال ۱۹۸۸ بود و من ده سالم بود. رمان های دیگه ای از King رو از دوستام و کتابخونه قرض گرفته بودم، اما این اولین رمانی بود که خودم خریدم. توی بچگی همیشه این تیکه کلامم بود که می گفتم من با دوتا Stephen بزرگ شدم – King و Spielberg – اما این کاملا واقعیت داره. وقتی همه‌ی بچه ها داشتن بازی می کردن، من توی دنیای رمان ها و فیلم های این دو نفر بودم… حالا ۳۰ سال بعد، به شدت خوشحالم که قراره فیلمنامه Tommyknockers رو بنویسم. این آرزوی همیشگی من بوده و هست.

این رمان نوشته شده در سال ۱۹۸۷ داستان Bobbi Anderson یک نویسنده را دنبال می کند که یک شیء بیگانه (فضایی) را در جنگل نزدیک خانه اش پیدا می کند که سپس می فهمد یک سفینه فضایی است. The Tommyknockers موجودات فضایی هستند که در آن سفینه ساکن هستند. این کشف او باعث عواقب بدی برای اهالی شهر Haven در ایالت Maine می شود.

آوریل سال گذشته بود که Universal توانست حقوق این رمان را در رقابت با Sony Pictures و Netflix تصاحب کند. Wan از کمپانی Atomic Monster و Lee از Vertigo به تهیه کننده دیگر یعنی Larry Sanitsky (سازنده مینی سریال The Tommyknockers سال ۱۹۹۳) اضافه می شوند.

The Tommyknockers دومین رمان پرفروش Stephen King در زمان انتشارش است که از IT هم بیشتر فروش کرد. در مینی سریال قدیمی Tommyknockers بازیگرانی از جمله Jimmy Smits و Marg Helgenberger حضور داشتند. سال ۲۰۱۳ هم قرار بود یک مینی سریال براساس این رمان برای شبکه NBC ساخته شود اما این اتفاق نیفتاد.

رمان های زیادی از Stephen King در حال حاضر در حال اقتباس در فیلم ها و سریال ها هستند از جمله:‌ Castle Rock, The Bone Church, Doctor Sleep, In the Tall Grass و Pet Sematary

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن