اخبار فیلم

نهمین پوستر فیلم Iron Man 3 منتشر شد

این پوستر نسخه ی آمریکایی پوستری میباشد که چند روز قبل به زبان ژاپنی به انتشار رسید . جدیدترین فیلم مرد آهنی این روزها بسیار زیاد برایش تبلیغ میشود و هر ماه یک تریلر در ماههای اخیر برای آن به انتشار رسیده است و باید دید با وجود این همه تبلیغ این فیلم در سوم می ۲۰۱۳ (دو ماه دیگر ) میتواند موفق ظاهر شود یا خیر . یک هفته قبل اکران این اثر Pain & Gain با بازی دواین جانسون و مارک والبرگ در ۲۶ آوریل اکران میشود و تنها در هفته ی اکران مرد آهنی یک فیلم به اکران در می آید که آن هم خودش است ! ، همچنین یکی از مهمترین فیلمهای سال ۲۰۱۳ با بازی لئوناردو دیکاپریو با نام The Great Gatsby در روز دهم می در واقع یک هفته بعد از اکران مرد آهنی به اکران میرسد .

در این چند روز اخیر پستهای زیادی در رابطه با Iron Man 3 و خبرها و عکسهای زیادی از این فیلم منتشر کردیم برای دیدن این پست ها به سایت ما و به خصوص به  توضیحات بیشتر مراجعه نمایید .

خلاصه داستان : اینبار کمپانی Marvel در فیلم Iron Man 3 ، شخصیت خودخواه اما باهوش  Tony Stark یا  Iron Man برعلیه شخصی قرار داده است که برای از بین بردن دشمنانش هیچ حد و مرزی را نمی شناسد . زمانی که تونی استارک متوجه می شود که دنیایی که خودش با زحمت ساخته است در حال نابودی توسط دستان افرادی گمنام می باشد ، بنابراین تونی بسیار تلاش می کند تا اشخاصی که پشت این ماجرای هولناک هستند را پیدا کند . همانطور که تونی استارک در جال  شناسایی شخصی که در حال ضربه زدن به مرد اهنی می باشد ، به اطلاعات زیادی نیر در مورد مرد اهنی بدست می اورد و از خودش می پرسد که ایا این انسان است که به لباس ازرش می دهد و یا لباس است که باعث شخصیت گرفتن ادمی می شود .

کپی برداری و نقل تمام یا قسمتی از این مطلب به هر شکل (از جمله برای همه نشریه ها، وبلاگ ها ، پیج ها و سایت های اینترنتی) بدون ذکر دقیق کلمات “منبع: خبرگزاری آریافیلم” ممنوع است و شرعا حرام و شامل پیگیرد قضایی می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن