انتخاب سردبیربررسی اپیزودی سریالها

نقدی بر پایانِ فصل سوم سریال Homeland

 

با وجود همه ی انتقادهایی که در فصل سوم سریال Hoemland به اون وارد شد ولی میشه گفت پایانِ خوبی داشت که از همه جهات میشه اون رو به عنوان یه پایان فصل خوب در نظر گرفت. پایان بندی به گونه ای بود که از جهات مختلف راه رو برای شروع فصل چهارم نیز باز گذاشت و میشه یه دور نمایی نسبت به اون داشت ولی خوب جوری هم تموم شد که انگار سریال برای همیشه تموم شده…

 

 

ولی خوب اگر یادتون باشه فصل اول نیز به همین صورت تموم شد و حالا میبینم دو سال از اون ماجرا میگذره و همچنان سریال به زیبایی ادامه پیدا کرده.

بنظر من فصل سوم خیلی خوب تموم شد و از این بهتر نمیتونست تموم شه و سریال ثابت کرد که تمام طول فصل هم میتونست بدون حضور برودی کارش رو پی بگیره ولی خوب با این وجود نمیشه از بازی زیبای او خصوصا در آخرین لحظات مرگش گذشت که چگونه نشون میده در آرامش هست و منتظر مرگ. فکر میکنم این بهترین راه برای پایان دادن به حماسه ی وی به خصوص بعد از پایان فصل اول و اون جلیقه ی انفجاری که منفجر نشد هست که هم جلوی وجدان خودش و هم جلوی کشور خودش بتونه سربلند کنه و با کشتن “اکبری” این رو ثابت کرد…

 

 

اما اگر بخوایم به صورت کلی بگیم ، حالا با کشته شدنِ برودی ، کری میتونه به تنهایی ستاره ی سریال باشه ، ساول نیز احتملا به سیا برگرده و با توجه به خبری که به تازگی منتشر کردیم که Jess و Dana هم دارن از سریال محو میشن ، کم کم باید بگیم که خداخافظ ماجراهای برودی و خانواده و سلام به داستانی جدید….

در نهایت به نظر من شایسته ی قسمت پایانی ریت A و فصل سوم ریت B هست ، نظر شما چیست؟

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۵ نظرها

 1. والا نمیدونم شما چطوری اسم کشتن رئیس سپاه رو می ذاری حماسه لابد گروهک فرقان و امثالهم هم از حماسه سازان جهانی بودن!!!!

  1. شما دوسته عزیز نیاز به هوای آزاد داری ! دوم نظر هرکس برای خودش
   قابل احترامه ! یاد بگیریم تنها نظر بدیم نه اینکه نظرات دیگران را
   محکوم کنیم .
   در ضمن این نقد ترجمه شده است و نظر نویسنده نیست ، و منظور از حماسه ، قضیه ی منفجر نشدن جلیقه است

 2. عالی بود، بهترین پایان ممکن برای این فصل و شاید کل سریال! شخصیت برودی هوشمندانه در این فصل کمرنگ شد و بموقع در داستان پررنگ شد و باز هم به موقع از داستان حذف شد. بازی های عالی کلیر دینز، دیمین لوئیس، مندی پاتکین و اف موری آبراهام هم دیدنی بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن