اینجا هستید :
خانه اخبار فیلم و سریال اخبار فیلم اخبار روز فیلمها نقدهای اولیه فیلم The Post جدید ترین ساخته Spielberg

نقدهای اولیه فیلم The Post جدید ترین ساخته Spielberg

به گزارش آریافیلم به تازگی نقدهای اولیه فیلم مورد ستایش The Post منتشر شده است.داستان فیلم درباره روزنامه Washington Post است که کشمکش های بین سرپرست بخش ویرایش روزنامه بنام Ben Bradlee با بازی Tom Hanks و صاحب امتیاز آن یعنی Key Graham با بازی Meryl Streep را نشان می دهد برسر انتشار مقاله مبنی بر افشای چندین راز پنتاگون که ممکن است این افشا گری منجر به زندان رفتن انها یا تعطیلی روزنامه بشود.این فیلم در تاریخ ۲۲ دسامبر اکران می شود در ادامه به اولین نقدهای منتشر شده این عنوان می پردازیم.

Matt Goldberg

اوه خدای من خیلی خوشحالم که می تونم درباره این فیلم فوق العاده نظر بدم.فیلم یک عنوان خیلی خوب است البته جزو ۱۰ فیلم برتر من نیست اما صد در صد جزو بهترین های ۲۰۱۷ محسوب میشه.

Steven Weintraub

حالا می فهم که چرا Spielberg می خواست این فیلم حتما امسال اکران بشه.درسته که وقایع فیلم مربوط به گذشته است اما ما شاهد چنین وقایعی در زمان حال هم هستیم.بازی بازیگرها کاملا خوب بود فیلم قاعدتا به اسکار راه پیدا می کنه.

Perri Nemiroff

The Post فوق العاده است که کاملا هم مشخصه بازی Streep و Hanks شگفت انگیزه الان بهترین زمان برای گفتن داستان The Post بود.

Peter Sciretta

The Post فیلم مهمی است نه از نظر تاریخی بلکه نمایان گر همین زمان حال است.بازی Streep بسیار خوب بود.بینندگانی که همراه انها بودم حداقل ۶ مرتبه در طول فیلم دست زدند.بهترین فیلم Spielberg بعد از Munich.

David Ehrlich

خدای من فیلم عالی بود.بهترین عنوان از Spielberg بعد از Munich.داستان فیلم هرچی جلوتر میره بهتر میشه.

David Sims

The Post شگفت انگیزه.حتما چندتا اسکار می بره و بهترین بازی Streep بعد از فیلم Devi Wears Prada بود.

Alan Cerny

The Post سریع ترین فیلم Spielberg هست.دیالوگ های فیلم پشت سر هم ادامه دارند و بسیار سریع هستند اما معنادارند. Streep, Hanks, Odenkirk  بسیار خوب بازی می کنند.

Eric Vespe

فیلم بازیگران عالی داره اما متاسفانه داستان تکراری بد نشان داده شدن رسانه توسط دولت رو روایت می کنه.

Kate Erbland

The Post فیلم خوبی است اما عالی نیست.

Will Goss

The Post عنوانی قابل ستایش است که خبرنگاری را زیادی آسان نشان می دهد اما از آخر فیلم بسیار لذت بردم.

Mark Harris

من فرد بسیار ایرادگیری هستم اما به جرئت می تونم بگم Streep شخصیتش را با هر خط دیالوگ پیچیده تر می کند همینطور حالات و قیافه اش را بازی او در فیلم وصف نشدنی است.

Alissa Wilkinson

بازی بازیگران بسیار خوب بود اما از همه مهم تر عنوان فیلم است که کاملا مربوط به داستان است و خیلی هم سرگرم کننده است با کل خانواده برین تماشا.

Alicia Malone

The Post فیلمی که در دهه ۷۰ روایت می شود اما حال و روز امروز ما هم بسیار شبیه همان موقع است.آزادی رسانه ها,تفاوت بین دو جنسیت در محل کار.فیلم هیجان انگیز فوق العاده و الهام بخش است.

خبرهای مرتبط با این خبر...

Taylor Swift ، Jeff Bridges و Meryl Streep در The Giver   کارگردان فیلم Salt بنام Philip Noyce پروژه ی جدیدی در دست گرفته که The Giver نام دارد و براساس کتابی به همین نام نوشته ی Lois Lowry ساخته خو...
اولین تریلر Sully و نجات مسافران پرواز Tom Hanks در آخرین فیلم Clint Eastwood... کمپانی فیلمسازی Warner Bros اولین تریلر از Sully آخرین اثر کارگردان نام آشنا  Clint Eastwood را که بر اساس داستانی واقعیست را منتشر کرد... به گزارش...
احتمال کارگردانی Steven Spielberg در قسمت پنجم فیلم Indiana Jones... در فصل جوایز به سر میبریم و نام استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) رو برای فیلم The Post خیلی میشنویم و بزودی نیز فیلم تخیلی Ready Player One از وی اک...
استاد سینما Steven Spielberg وارد دنیای DC می شود بنظر می رسد فیلم موفق Ready Player One چنان روابط شاد و مثبتی را مابین دو غول سینما  DC  و کمپانی بزرگ Warner Bros باز کرده است که باعث شده این کارگرد...
Emily Blunt نیز به جمع ستاره های موزیکال Into the Woods پیوست   کمپانی بزرگ Disney مشغول جمع اوری بازیگران مهمی برای فیلم موزیکال Into the Woods به کارگردانی Rob Marshall که فیلم Chicago را در گذشته از وی...
رتبه بندی تمامی فیلم های Steven Spielberg از بدترین به بهترین... Steven Spielberg یک افسانه در قید حیات در بین ماست.او همیشه سعی دارد که بینندگان بتوانند با فیلم ارتباط برقرار کنند هرچند که تعدادی از آثار او پایان ه...

درباره نویسنده

Karim Khandani نویسنده دوم سایت

بدون دیدگاه

ارسال دیدگاه