اخبار حاشیه ای

نظر منفی اکثر منتقدین نسبت به سریال جدید شبکه Netflix به نام Iron Fist

سریال Iron Fist بالاخره دیروز در شبکه اینترنتی Netflix  شروع به پخش شدن گرفت و خیلی ها که مشتاقانه منتظر پخش این سریال بودند توانستند این سریال را تماشا کنند.

به گزارش آریافیلم، روز گذشته شبکه اینترنتی Netflix  سریال Iron Fist را پخش کرد تا بالاخره انتظار مشتاقان این سریال به پایان برسد. بنا بر آنچه تبلیغات گسترده شبکه Netflix  علاوه بر مردم عادی تمام منتقدین هم منتظر یک سریال قوی و جذاب بودند که به نظر می رسد اینکونه نشده است.

Iron Fist یک شخصیت ابر قهرمانی است که به نظر می رسد با مشت آهنین خود می تواند هر تهدیدی را دفع کند و حالا سریالی این کمیک از کمپانی Marvel در شبکه Netflix  پخش خود را آغاز کرده. در این سریال می بینیم که Iron Fist می تواند هر تهدید را دفع کند و جواب هر انتقاد و مشکلی را بدهد اما این بار او نتوانست جلوی منتقدان هم از خود دفاع کند!

این سریال چهارمین همکاری شرکت Marvel و Netflix است که البته به هیچ وجه نتوانسته موفقیت موارد گذشته را تکرار کند. بینندگان این سریال بسیار سر خورده و ناامید شدند و استقبالی که از آن صورت گرفت اصلا خوب نبود. در توصیف سریال و داستان آن به صراحت گفته می شود که ” این یک سریال نا امید کننده بود، چه از نظر تیم بازیگری چه از نظر عوامل فیلم یا حتی داستان بسیار ضعیف بود”

همین طور کارشناس سایت Hollywood Reporter در توضیحی برای سریال نوشته :

“به نظر می رسه که از هر نظر یه قدم به عقب برداشتن، هیچ پیرفتی تو سریال حاصل نشده و تو همین ۶ قسمت ابتدایی که از سریال دیدم متوجه ضعف های بسیار زیادی در سریال شدم. با نظر اکثر منتقدین که سریال رو ضعیف می دونن موافقم و شدیدا از نظر داستانی و داستان گویی این سریال رو ضعیف می دونم.”

حالا با هجوم این همه منتقد و نظرات منفی که به فیلم داده می شود باید منتظر بمانیم تا ببینیم جواب سازندگان سریال به منتقدان چه خواهد بود.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۵ نظرها

  1. خیلی منتظر پخش این سریال بودم ولی با این تفاسیر فکر نکنم وقتمو واسش تلف کنم از بین سه سریال قبلی که نت فلیکس روشون کار کرده بود داردویل به نظرم از همشون بهتره

  2. اقا اصلا گوش ندید به نظرات دیگران ایتقدر گفتن بده بده ما از هولمون نگرفتیم تا امروز فامیل دانلود کرده بودن عالیه آقا بگیرین خیلی رزمی خیلی آموزنده دنی رند قدرت عرفانیم داره عالی دان کنین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن