نقد فیلم

نظرات کاربران سایت راجع به فیلم Avengers: Infinity War

همونطور که میدونید مدتهاست با هشتگ خیلی خوب #امروز_چی_دیدم در سوپرگروه آریافیلم ، نقدهای کاربران رو نسبت به فیلمهای روز میبینیم و تا جایی که بتونیم در سایت و کانال منتشر میکنیم و از این پس قصد داریم تا به صورت هفتگی تمرکزمون رو روی فیلم خاصی بذاریم و هر هفته در پستی جداگانه نگاهی داشته باشیم به نقدها و نظرات شما عزیزان و برای اولین فیلم هفتگی ، Avengers: Infinity War رو انتخاب کردیم که در زیر نظرات کاربران گروه رو ملاحظه میفرمایید :

ارسالی از @Hamed_mqtd :

برای طرفدارای دنیای سینمایی مارول… لحظات بسیار شاد و بسیار غمگین رو همزمان و در تمام صحنه های فیلم منتقل میکرد… و با یک پایان خیلی بااااااااز به پایان رسید!!!


ارسالی از @fucking_shelbyi :

بهترین فیلم ابر قهرمانی که تا حالا دیدم واقعا همه چی در بالاترین سطح خودش بود نمره من ۹/۵از ۱۰


ارسالی از @yalniz7799 :

همون نسخه یک گیگ رو دان کنید کافیه زیاد جالب نیس به دو ساعت و نیم بودنش نگاه نکنید 😑 نمره من ۴ از ۱۰


ارسالی از @soltanmahmood_khare_kiye :

به نظرم میشه گفت avengers 3 ظریف بود ولی کاملا نابالغ، البته یه جاهایی دقیق.
سبکه ماروله دیگه با واقعیت زیاد جور در نمیاد شاید چون خانوادگیه، برای من حداکثرفیلم های ابرقهرمانیه.
شاید اگه دارک تر بود بهتر میشد. من که از ثانوس خوشم اومد، هم بامزه بود هم مهربون😂
اما از نظر شخصیت های CGI و جلوه ها که دیگه نگو، بدمن‌هاش فوق العاده بود. Justice League رو داشتید به گرد پاشم نمیرسه.
به افتخار شش سنگ ابدیت ۶ از ۱۰ مید


ارسالی از @Ilia_kb :

فیلم ابرقهرمانی عالی بود میشه گفت بعد از دارک نایت بهترین بود ولی مثل همیشه پر از چاله چوله جوری که معلوم بود کارگردان میخواد داستانو ببره جایی که خودش دوست داره وگرنه خیلی جاها داستان میتونست فرق کنه نه اصلا منظورم به قسمت کاری که دکتر استرنج کرد نیست مطمئنا دلیل داشت ولی خیلی جاها بی دلیل اتفاق افتادن کارا حق بدیم جلوه های ویژه خوبی داشت ولی درکل برای سرگرمی بود کلی اشکالات مختلف داشت در عین حال خوبیم داشت از نظر من ۶/۱۰ نمره منصفانه‌ایه


ارسالی از @prdrfarhad :

فیلم #Avengers_Infinity_War رو دیدم و با توجه به زمان ۲٫۵ ساعته اش اصلا این زمان طولانی حس نمیشه و هم کمدی فیلم خوب بود و هم اکشن فیلم.
بر خلاف سایر فیلمهای ابرقهرمانی که این روزها شاید یه فیلمباز رو راضی نکنه مخصوصا دنیای dc این فیلم یه سروگردن از تمامی فیلمهای ابرقهرمانی تاریخ سینما بلندتر بود.
تعلیق انتهای فیلم برای یه فیلم سینمایی هم فوق العاده بود و این دو قسمته بودن فیلم رو قشنگ به رخ همه کشید تا اون فن های چغر دنیای مارول رو تشنه ی قسمت بعدی نگه داره.
من فقط یکم روی جلوه های ویژه مشکل داشتم و این پرده سبز و بک گراند بازگیرا یه مقدار به نظرم مصنوعی بود.

در کل به فیلم ۹ میدم و پیشنهاد میدم حتما ببینید


ارسالی از @Shaahin95 :

فیلم از لحاظ داستان گویی و کارگردانی بسیار شلخته و از نظر تدوین بسیار ضعیف ظاهر میشه!
تصمیماتی در طول تماشای این فیلم خواهید دید که در هیچ منطقی نمی گنجه و صرفا در جهت کش دار کردن داستان در راستای اهداف سود جویانه است البته پایان بندی مصنوعی و خارج از ظرافت این قسمت هم کاملا گواهی بر این موضوع است.
در کل گرچه مجموعه اونجر از لحاظ کمی پیشرفت داشته اما از لحاظ کیفی در سراشیبی سقوط قرار داره!
نمره من به فیلم: ۵


ارسالی از @hamidrezazzzzz :

نظر من قسمت بعدی نداره .( با اینکه داره ) یه نفر نصف جمعیت کم کرد واسه نصف بقیه . بد بخت خودشو کشت واسه اینا که برن خوش بگذرونن .
از نظر من تو اوجرز بعدی برن شادی کنن زنده اند
نمره : ۷


ارسالی از @Karin_kate :

انتقام جویان:جنگ بی نهایت “همچون نامش پر از نبرد و تنش بی نهایت هست،با این احتساب که رهبریت فیلم در مشت یک ویلن پیچیده است.
بعد از اتفاقات طنز قسمت سوم ثور،تاریکی بر سر او و ازگاردی ها فرود می اید.مقدمه پر تنش در آغاز فیلم سرنوشت لوکی،ثور؛هالک و بقیه را به طرز عجیبی را به نمایش میگذارد جایی که تانوس با بازی بی نظیر جاش برولین ،همان اول نشان میدهد شخصیت منفی ست که او را از ویلن های کلیشه ای دور می کند.
بایدنویسندگان و کارگردانان فیلم برادران روسو را تحسین نمود که با وجود این همه شخصیت و داستان ناتمام ،قسمت سوم انتقام جویان را در ۲ و ۲۹ دقیقه جمع میکند.
یکی از پر شخصیت ترین فیلم های تاریخ سینما که با وجود آنکه تعدادی از سوالات را چه درباره ازگاردیان و چه در باره اتفاقات پس از جنگ داخلی بی جواب میگزارد هر چند شاید نقشه ای از مارول باشد،هیچ کدام از این ها نمی‌تواند نقص بزرگی در فیلم ایجاد کند.
جا به جایی داستان و فیلمنامه به قدری هوشمندانه است که مدت طولانی داستان را متوجه نمی شوید و فیلمی که با این همه کاراکتر قرار بود شلوغ باشد، به سبکی شگفت منظم ساخته شده است.
علاوه بر صحنه های حماسی،اکشن ناب که نظیرش را تا این حد ندیده اید در فیلم موج میزند و ظنزی که کاملا به جا و به موقع خود را نشان میدهد.
یک نقطه قوت دیگر در جایی ست که با وجود این همه کاراکتر،همه فرصت خود نمایی را دارند و کسب نیست از قلم بیفتد کاری که دی سی حتی با چهار پنج تا از ابر قهرمانان خودش در لیگ عدالت از انجامش عاجز ماند . جلوه های ویژه عظیم که به کمیک infinity war جان داده است،حرف ندارد و همیشه این حسن را برای مارول نگه میدارد.
شخصیت منفی فیلم تانوس به قدری پیچیده،عجیب هست و به گونه ایست که او را درک میکنید حتی با وجود اینکه فکر میکردید او یک نسل کش بی رحم هست اما احساس دارد.
دد دقایق پایانی اون جوریه که اصلا و ابدا نمیتونید حدس بزنید چه میخواد بشه. یعنی یه لحظه حس میکنیم قهرمانان دارند پیروز میشن، بعد حس میکنیم ثانوس داره پیروز میشه ، بعد دوباره امید برمیگرده و بعد دوباره تا نوس انگار داره نبرد رو میبره و …. هرگز به یاد ندارم پایانی را دیده باشم که اینقدر منو میخکوب خودش کرده باشه.
جنگ بی نهایت چه در آغاز و چه در پایان همه را غافلگیر میکند و خود را از هر فیلم ابر قهرمانی دیگر در این ژانر جدا میکند و بهترین میشود.
پایان فیلم بر جمله “حالا چه میشود” استوار هست و نگاه ها را به قسمت بعدی آن مجذوب میکند.
جنگ ببینهایت فیلمی پر سر و صدا و هیجانی است که با وجود ویلن محور بودن خود در تاریخ ماندگار خواهد شد.
۹/۱ از ۱۰


ارسالی از @deadmen6 :

به هر حال مأموریت مارول برآورده کردن انتظارات و خلق جاه‌طلبانه‌ترین فیلم ابرقهرمانی تاریخ بوده و این مأموریت را با موفقیت کامل پشت سر گذاشته است

«اینفینیتی وار» وقت تلف نمی‌کند و درست بعد از لوگوی Marvel STUD10S سر اصل مطلب می‌رود. فیلم جوری شروع می‌شود که انگار فیلمی است که تازه تبلیغات میان آن تمام شده است. هیچ‌کدام از شخصیت‌های فیلم نیازی به معرفی ندارند و غیر از نوچه‌های تانوس، همگی حدقل در یک فیلم حضور داشته‌اند

باورش دشوار است این همه از شخصیت‌های دنیای عظیم سینمایی مارول در یک فیلم جمع شده‌اند و نتیجه یک هیاهوی آشفته و درهم‌ریخته نیست. خیلی راحت می‌شد همه‌ی این کاراکترها را در یک فیلم ریخت و باز هم همه‌ی رکوردها را زد، اما برادران روسو واقعا برای حفظ یکپارچگی فیلم خود زحمت کشیده‌اند، به طوری که گویی از مدت‌ها قبل ساخت چنین پروژه‌ی عظیمی را تمرین کرده‌اند

هرشخصیتی در فیلم حضوری موثر دارد و هیچ‌کدام صرفا چون عوض گروهی هستند در فیلم گنجانده نشده‌اند. از گروت گرفته تا تونی استارک، همه نقشی در جنگ عظیم علیه تانوس دارند.

فیلم همیشه در حال ارائه‌ی مبارزات مختلف، با شخصیت‌های گوناگون در سیاره‌های متفاوت است که بی‌شک برای مخاطب آشنا با دنیایی سینمایی مارول بهترین هدیه است اما از لحاظ منطق سینمایی کمی لنگ می‌زند

در «اینفینیتی وار» خبری از معرفی انگیزه‌های اولیه نیست و حتی اوج هم نمی‌گیرد چرا که همیشه در اوج است

«اینفینیتی وار» با تمام فیلم‌های ۱۰ سال گذشته تفاوت دارد. نه ابرقهرمان جدیدی را معرفی می‌کند و نه دشمن جدیدی، فیلم می‌خواهد سقفی باشد بر پایه و بدنه‌ی محکمی که در این یک دهه ساخته و قهرمانان را گرد هم بیاورد و سیل مخاطبان را راهی سینما کند. اما مارول می‌دانست صرف کنار هم قرار دادن اسپایدرمن و استارلرد و دکتر استرنج کافی نیست، بلکه باید روابط بین آن‌ها را برای اولین بار به شکلی منطقی ترسیم کند که در این کار موفق شده است.

اکشن‌های فیلم بهترین اکشن‌های فیلم‌های ابرقهرمانی هستند. بودجه‌ی ۳۰۰ میلیون دلاری فیلم به سازندگان این اجازه را داده تا مبارزات صفحات کمیک را چندین برابر حماسی‌تر روی پرده‌ی سینما ببرند. مارول هیچ ابایی از فیلمبرداری در روز و اکشن‌های عظیم ندارد و چه خیابان‌های نیویورک باشد چه استودیوهای عظیم هالیوود با پرده‌های سبز، تیم جلوه‌های ویژه‌ی Infinity War بهترین کار خود را ارائه داده‌اند

ترکیب قدرت‌های این ابرقهرمانان با یکدیگر عالی از آب درآمده و هیچ‌کدام حس اضافه بودن یا زیادی متفاوت بودن ندارند. جالب است که مارول ویژگی‌های خاص هر گروه را نیز حفظ کرده است؛ مثلا فیلم‌های «نگهبانان کهکشان» همیشه پر از شوخی و سبک‌تر از دیگر فیلم‌ها بودند و حالا در این گردهمایی عظیم نیز آن‌ها مسئول بعضی از خنده‌دارترین لحظات فیلم هستند. واکاندا همان حس و حالی را دارد که در فیلم قبلی دیدیم و به طرز تقریبا باورنکردنی‌ای، همه‌ی این مکان‌های مختلف و شخصیت‌های گوناگون با چسبی جادویی به یکدیگر وصل هستند.

بن‌مایه‌ی فیلم ایثار و از خودگذشتگی است و این قهرمانان بارها در موقعیت‌های اخلاقی بسیار دشواری قرار می‌گیرند که باید به انتخاب‌هایی اساسی دست بزنند. در بین تمام هیاهوی اکشن‌ها، لحاظاتی پیدا می‌شود که دیگر قدرت فیزیکی و جادویی مهم نیست و قهرمانان باید با قلب خود مبارزه کنند. بله این صحنه‌ها کلیشه‌های ثابت کمیک بوک‌ها هستند اما وجود آن‌ها در این فیلم اونجرز اهمیت و تأثیرگذاریشان را دو چندان کرده است اما می‌توان از این خرده گرفت که چرا Avengers: Infinity War مانند قسمت نهایی فصل یک سریال، ما را تشنه‌ی قسمت بعدی می‌گذارد

اما باید حقیقت را قبول کرد و اگر می‌خواهیم از فیلم دیدن لذت ببریم باید با ان کنار امد. Avengers: Infinity War فیلم هیجان‌انگیز و لذت‌بخشی است. می‌توانست بهتر باشد، می‌توانست چیز جدیدی در این زیر ژانر عظیم ارائه دهد، اما همینش را هم دی‌سی نتوانست انجام دهد. پس تا یک نولان دیگر و یک سه‌گانه‌ی شاهکار دیگر، به همین‌ ها بسنده می‌کنیم.

امتیاز من به فیلم ۷ از ۱۰


ارسالی از @NoHopeNoLife :

این فیلم به طرز خیره کننده ای جذاب و دیدنی است. صحنه های اکشن عالی و جلوه های ویژه تقریبا بی نقص شما را متعجب میکند.
به نظرم بهترین نکته در مورد فیلم ویلن(شخصیت منفی) یعنی تانوس است.
بیشترین تفاوتی که در مورد ویلن میتوان دید این است که برخلاف دیگر ویلن ها این شخصیت رگه هایی از خوبی و مهربانی در وجود او دیده میشود که نسبت به ویلن های دیگر Avengers متفاوت بود.
این فیلم در همان سکانس اول با کشتن لوکی و بقیه آزگاردی ها شما رو متعجب میکند.
هدف تانوس گرفتن ۶ سنگ ابدی است تا با کشتن نصف مردم جهان تعادل را به دنیا برمیگرداند.
به نظرم این کار تانوس از جهتی درست است چون نصف دیگر مردم جهان که زنده میمانند به راحتی زندگی میکنند اما باید به این فکر کنیم که این کار او اخلاقی هم هست؟؟؟
و ما را متوجه این نکته میکند که ما باید کارها رو بر اساس درستی آنها انجام بدهیم یا براساس اخلاقیت؟؟؟
کمدی این فیلم بسیار بیشتر از فیلم های قبلی است که بسیار خنده دار بود.
همچنین در کنار هم قرار گرفتن شخصیت ها بسیار هیجان انگیز است و بین نشان دادن ها تعادل بسیاری وجود دارد.
به نظرم این فیلم میتوانست صحنه های اکشن بیشتری داشته باشد ولی خب چنین پروژه ای سنگین هزینه ای زیادی دارد.
اما پایان فیلم که من را بی حرکت کرد.
معمولا ویلن ها به هدف اصلی خود نمیرسند اما این بار تانوس توانست با یک بشکن نصف جهان را از بین ببرد.
این فیلم در وسط ماجرا تمام شد و همین آن را بیشتر هیجان انگیزتر میکند و باز هم باید انتظار بکشیم.
طبیعتا برای جواب گرفتن سوال هایمان باید منتظر فیلم Captian Marvel باشیم.
در نهایت اگر به فیلم های کمیکی علاقه دارید این فیلم به شدت توصیه میشود و بسیار متفاوت است.

امتیاز من: ۹ از ۱۰


ارسالی از @real_re_mi_sol :

بهترین قسمت سناریو اونجا بود ک همه ی قهرمان هارو مثل فیلم جنگ داخلی تو ی کادر جا نداد و صحنه ی مسخره ای خلق نشد …
ظاهر شدن نگهبانان کهکشان خیلی حس نو و تازه ای داد…
خیلی توازن بین ابر قهرمانا حفظ شده بود …
انعطاف فیلم به تم هر ابر قهرمان نسبت به فیلماشون جالب و نرم بود …مثلا تغیر موسیقیی زمینه وقتی تو واکاندا بودن ..
فقط اون قسمت که دکتر استرینج سنگ رو به تانوس داد خودش اسپویل پارت دومش بود و اینکار به گفته ی خودش تنها راه برد بود …” شبیه فیلم توایلایت


ارسالی از @Vidaghaderi :

وایییی ک چقد قشنگ بود🙁😑😑😑😑از اونجرزای قبلی خیلییی بهتر بود
حتمااا ببینید – امتیاز من ۱۰😃


ارسالی از @Alirezad_031 :

به عنوان یک فیلم ابرقهرمانی واقعا خوب بود البته این دسته از فیلم ها کاری نمیکنند که بعد از تماشا به فکر فرو بروید و دچار چالش ذهنی شوید هرچند این فیلم در حد انتظارات بود. شخصیت پردازی تانوس بسیار جالب بود و در سری های دیگر هم پتانسیل پرداختن را به خوبی دارد.
نمره من به این فیلم با توجه به ژانر :
۹٫۵/۱۰


ارسالی از @legofanpk :

انتقام جویان جنگ بینهایت واقعا فیلم دیدنی بود.بنظر خودم که بهترین فیلم ام سی یو و یکی از بهترین فیلم های کمیک بوکیه.مخصوصا وقتی که کیفیت بالاشو دیدم تازه تونستم جلوه های ویژه ش رو درک کنم.
به هرحال فیلم ایراد که داره،مثل همه فیلم ها.ولی این ایرادا تا حد خیلی خیلی زیادی توسط شحصیت های بسیار زیاد و دوست داشتنی و هم چنین تم سریع داستان کلا گم میشن و بیننده اصلا پیش خودش فکر نمیکنه که:این تصمیم چقدر بد بود! (حداقل وقتی اولین بار فیلمو میبینه)
البته باید بگم با تمام خوبی هایی که این فیلم داره،من هنوز دارک نایت رو بهترین فیلم کمیک بوکی میدونم.نمیدونم چرا ولی وقتی میبینمش حس میکنم خیلی واقعی تر بنظر میرسه و من از این خوشم میاد.
مارول فنا لطفا از دستم عصبانی نشید،نظر شخصیه😅

نمره من : ۹ از ۱۰


ارسالی از @Siavash3268 :

سومین شماره از سری ابرقهرمانی اونجرز رو با بهترین کیفیت تونستم ببینم.
در کل بنظرم فیلم یه سری نقاط ضعف و قوت داشت.
از نکات قوتش میشه اول به حضور تانوس به عنوان شخصیت منفی میشه اشاره کرد و جلوه های ویژه بی نظیر این فیلم که حتی بالاتر از مابقی سری فیلماهای مارول بود.از دیگر نقاط قوت به پایان غیر کلیشه ای فیلم اشاره کنم.
اما راجع نقاط ضعف فیلم میشه به حضور زیاد ابرقهرمانان و اینکه حتی شخصیتهای مکمل فیلمهای مارول و یا حتی اونایی که تاحالا فیلم مستقل هم نداشتن ( ویژن ، بلک ویدو و ….) اشاره کرد که باعث شده بود داستان زیاد از حد شلوغ بشود و زمان کافی برای پرداخت داستان نداشته باشن و بیشتر تمرکز رو بر روی اکشن فیلم بزارن تا موارد دیگه به چشم نیاد.
مورد دیگه که البته این بیشتر به سلیقه ام برمیگرده بازم طنز بودن فیلم بود که گاهی اوقات خیلی تو ذوق میزد بخصوص جاهایی که بروس بنر حضور داشت.

در کل این بار هم باز میشه بعنوان یه اثر سرگرم کننده از فیلم لذت برد نه چیز بیشتر
نمره من ۶٫۵


ارسالی از @FrD99 :

پونزده دقیقه اول اونجرز اینفینیتی وار ، یکی از احمقانه ترین فیلمهای تاریخ سینما دیدم ، همون سبک مزخرف و بول شت نگهبانان و لوگان و هوم کامینگ و …. ست . #شیفت_دیلیت

نمره ۰ از ۱۰

 


ارسالی از @HBPIRI  :

اینکه هفته قبل دیدم مهم نیست ؛ حتی اینکه از دوستداران فیلمهای کمیک بوکی باشم یا نباشم ؛ که هستم ؛ آن هم مهم نیست .
مهم اینست که چنین فیلمهایی را با چه دیدگاهی ببینیم . براستی میشود با یک جملهء ساده از قبیل اینکه : اینا همش تخیلیه ! یا این جمله : نصف بیشتر این فیلمها انیمیشن هست ! گفت و از کنار این فیلم رد شد و رفت ؟
جواب این سئوال ؛ تکلیف ما را با ژانر ابر قهرمانی و بلاک باستری و نیز کمیک بوکی روشن و مشخص خواهد کرد .
البته این را هم در نظر بگیریم که تاریخ سینما با چند فیلم دو میلیارد دلاری سروکار خواهد داشت که ما یکی دو تایش را سهل انگارانه نادیده بگیریم و انگار نه انگار که واقعیتی به بزرگی چندین میلیارد دلار که این تازه بخش اول آن است وجود ندارد بگذریم ؟
البته آنچه تا کنون از مخالفین این فیلم شنیده و خوانده ام ؛ بیشتر تاکید بر این نکته دارند که اینها تخیل محض هستند .
بله که هستند .
مگر بدون تخیل میشود هنرمند بود و یا عاشق هنر ؟ آنهم آخر هنرها ؛ هنر هفتم ؛ هنر سینما !؟
چرا میتوانیم داستانهای اساطیری مانند رستم را بپذیریم که دیو سفید را کشت و از کلّه و جمجمهء دیو سفید برای خود کلاهخود درست کرد را باور کنیم ولی نمیتوانیم وجود تانوس را بپذیریم؟ براستی از لحاظ تخیلی بودن چه فرقی دارند که به یکی باور داریم و حتی افتخار میکنیم و دیگری را باور نداریم و حتی ناچیز میشماریم؟
از سوی دیگر ؛ داستانهای خدایان باستانی یونانی که هزاران سال است هم کتاب و اشعار و هم فیلمهایش را خوانده و شنیده و دیده ایم چطور ؟
زئوس خدای خدایان ؛ هرکول پسر زئوس در روی زمین ؛ پرومتئوس که از نور و آتش دانایی محافظت میکند ؛ هروس ؛ ونوس ؛ هرا ؛ همه و همه میتوانند تخیل شوند و انگاشته شوند و وجود داشته باشند ولی فقط تانوس نمی تواند وجود داشته باشد ؟
تانوس که خیلی واقعی تر و ملموس تر از ذکر شدگان قبلی است . حتی بر خلاف ظاهر زمخت و خشن و رفتارش که میسوزاند و میکشد ؛ ولی با دیدن گامورای خردسال ؛ تبدیل به کودکی میشود ؛ به مثابهء چونکه با کودکان کارت فتاد ؛ پس زبان کودکی باید گشاد !
اسباب بازی میدهد و چشمان کودک را از دیدن صحنه های خشن می پوشاند و وقتی فشار هستی او را بر سر دوراهی عقل و عشق قرار میدهد ؛ گریه هم میکند . کاری که زئوس در هزاران سال وجودش در اساطیر از انجام آن عاجز است .
حتی میبینم که داستان ثور و چکش اش چندان از داستان زال و سیمرغ عجیبتر وغریبتر نیست .
این را هم اشاره کنم که هیچوقت نباید فیلمهای ژانرهای متفاوت را با یکدیگر مقایسه کرد . جایی میخواندم که نوشته بود : پدر خوانده که خیلی بهتر از این فیلم بود ولی چرا امتیازش کمتر است ! نمیدانم علامت تعجب بگذارم یا علامت سئوال ؛ مقایسهء اونجرز با گادفادر!!؟؟ مانند تاثیر اشعه ایکس بر دمب موش .
در نهایت یکی از زیباترین و کامل ترین ها در ژانر خودش ؛ شناخت کامل شخصیت ها ؛ روشن شدن برخی نقاط تاریک در دنیای مارول ؛ بروز و ظهور شخصیت تانوس با شدت و حدّت زیاد ؛ و نمایاندن گوشه های ناشناخته از این شخصیت که فهم چرایی و چیستی داستان را برای بیننده راحت و آسان کرده است ؛ سر و سامان دادن به دهها عامل و فاکتور و کاراکتر و داستان فرعی و احساسات و تفکرات و عملکرد شخصیت های اصلی و فرعی مارول در یک فیلم که واقعا نشان از استادی نویسنده گان چیره دست و کارگردان های کاربلدی چون برادران روسو دارد و باید مورد توجه قرار گیرد و نیز امکان حذف برخی شخصیتها که کارایی خود را به اتمام رسانده اند و باز کردن جا برای شخصیتهای دیگر دنیای مارول و یا بال و پر دادن بیشتر به شخصیتهایی که کارایی آنها هنوز به حد ایده آل نرسیده است!!
چقدر کامل و اصطلاحا پرفکت ! تازه این فقط بخشی از کار است و میدانیم که فیلم تمام نشده است . شاید هم تازه شروع شده باشد .
آنچه معلوم است اینکه استودیوهای سازنده و صاحبان حق مالکیت از قبال این سری از فیلم انتقام جویان ؛ هنوز چندین دو میلیارد دلار دیگر سود خواهند برد . دیدن این فیلم را به دوست داران ژانر مربوطه توصیه میکنم . از نظر امتیاز نیز کسب نزدیک به ۹ امتیاز بنظرم عادلانه بوده و حق مطلب ادا شده است.

Avengers: Infinity War Avengers: Infinity War Avengers: Infinity War

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن