اخبار روز فیلمها

نام جدید فیلم Saw: Legacy اعلام شد: Jigsaw

خیلی وقت است که فیلم سینمایی Saw: Legacy در دست ساخت است اما در عین حال مدتی نیز می شود که هیچ خبری از این فیلم و جزییات آن منتشر نشده بود، روز گذشته اما بالاخره خبری درباره ی فیلم منتشر شد که بر این اساس قسمت هشتم Saw عنوانی جدید پیدا کرده : Jigsaw

به گزارش آریافیلم، بعد از ۷ سال از آخرین فیلمی که از مجموعه ی Saw عرضه شده است حالا قرار است دوباره پای این داستان و مجموعه به سینما ها باز شود. بر این اساس تا چند ماه دیگر قسمت هشتم از مجموعه ی Saw در سینما ها اکران خواهد شد و اینطور که به نظر می رسد قرار است به نوعی هر آنچه که در گذشته ی این مجموعه بوده است را نمایش بگذارد.این مسئله با اسم جدید این فیلم آغاز می شود، فیلمی که مدتی می شود آن را با عنوان Saw: Legacy می شناسیم حالا خبر هایی منتشر شده که نشان می دهد عنوان اصلی این فیلم به Jigsaw تغییر کرده و این خیلی معنی ها دارد.

کاراکتر Jigsaw البته که یکی از بی رحم ترین قاتلان و شکنجه گران سینما است که مغز متفکر پشت بسیاری از دستگاه های شکنجه و آزمایش میزان تحمل انسان هاست. او درواقع کاراکتر اصلی مجموعه ای است که James Wan و Leigh Whannell پایه گذاری کرده اند و نقش آن را Tobin Bell تا به حال به خوبی بازی کرده است.

Jigsaw قرار است توسط Peter Spierig و Michael Spierig کارگردانی شود، کسانی که کارگردانی فیلم های Predestination و Daybreakers را بر عهده دارند و فیلمنامه ی فیلم را نیز Pete Goldfinger و Josh Stolberg و James Wan و Leigh Whannell با همکاری یکدیگر نوشته اند. همچنین این فیلم برای اکران در تاریخ ۲۷ اکتبر امسال در حال آماده سازی می باشد.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن