اخبار روز فیلمها

مل گیبسون (Mel Gibson) کارگردان بازسازی وسترن یک گروه خشن (The Wild Bunch) شد

کمپانی برادران وارنر، مل گیبسون (Mel Gibson) را به عنوان کارگردان برای ساخت بازسازی یکی از وسترن های کلاسیک دهه ۶۰ میلادی، انتخاب کرد. وسترن “این گروه خشن” (The Wild Bunch) در سال ۱۹۶۹ توسط سام پکینپا (Sam Peckinpah) ساخته شده بود و اکنون گیبسون علاوه بر کارگردانی، وظیفه نویسندگی و مدیراجرایی این بازسازی را به عهده خواهد داشت.

“این گروه خشن” داستان داستان گروهی یاغی که پا به سن گذاشته اند را روایت می کند که می خواهند قبل از بازنشستگی، برای آخرین بار یک سرقت انجام دهند. این در حالیست که انها تحت تعقیب توسط گروهی دیگر هستند که سردسته آن گروه، یکی از شرکای سابق آنهاست که البته سر وی کلاه گذاشته بودند.

نسخه اصلی فیلم که بازیگرانی چون ویلیام هولدن (Wiliam Holden)، ارنست بوگناین (Ernest Borgnine)، رابرت رایان (Robert Ryan) و ادموند اوبراین (Edmond O’Brien) در آن بازی می کردند، جزو آن دسته از فیلم هایی بود که در زمان انتشار، چندان مورد استقبال قرار نگرفت و از آن به عنوان “یک فیلم خشن” نام برده می شد. اما باگذشت زمان، تاثیر فیلم بیشتر مشخص شد و اکنون به عنوان یکی شاهکارهای ژانر وسترن از آن یاد می شود.

کمپانی برادران وارنر، تاکنون چندین بار تلاش کرده بود تا بازسازی این اثر را بسازد اما موفق نشده بود تا اینکه بلاخره مل گیبسون، حاضر به عهده گرفتن بازسازی این اثر شد. گیبسون اخرین بار درام جنگی و زیبای ” لبه هک‌سا” (Hacksaw Ridge) را در سال ۲۰۱۶ ساخته بود که این فیلم نامزد اسکار بهترین فیلم سال نیز شده بود.

گیبسون در حال حاضر در تلاش برای اماده سازی مراحل ساخت فیلم جدیدش با نام “نابودگر” (Destroyer) است که یک درام جنگی دیگر است و مارک والبرگ (Mark Wahlberg) در ان ایفای نقش خواهد کرد. بعد از ساخت این فیلم، گیبسون به سراغ “یک گروه خشن” خواهد رفت.

برچسب ها
نمایش بیشتر

‫۲ نظرها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن