امروز:پنج شنبه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

معرفی کوتاه سریالهای جدید CBS و حضور چهره های سرشناس Bryan Cranston ، Robert DeNiro ، بازسازی فیلم Rush Hour

 

شبکه های مختلف نتوورک و کابلی همچنان در حال سفارش سریالهای جدید هستند و به تازگی تعدادی از اونها رو از شبکه ی NBC خدمتتون معفری کردیم…

به گزارش آریافیلم ، روند سفارش سریال همچنان ادامه دارد و در این پست سریالهای جدیدی رو از شبکه ی خوبِ CBS خدمتتون معرفی میکنیم.

Sneaky Pete نام اولین سریال است که نویسنده و تهیه کنندگان اون چهره های سرشناسی از سریالی House و Breaking Bad  هستند یعنی David Shore و Bryan Cranston که ماجرای مرد سی و چند ساله ای است که بعد از آزادی از زندان با دزدین هویت هم سلولی اش از دید بدهکارانش پنهان میشه و سعی در از بین بردن افراد پلید تر از خودش میکنه تا اینکه …

For Justice هم سریال دومی است که از نویسنده ی Law & Order یعنی Rene Balcer و در میان تهیه کنندگان اون میشه به Robert DeNiro و رمان نویس مشهور James Patterson اشاره داشت که سریال نیز بر اساس رمان وی The Thomas Berryman Number است و ماجرای مامور FBI که بین کشمکش های خانواداه ی به دنیا اومده و افراطی اش و خانواده ای که برای زندگی انتخاب کرده است قرار گرفته است..

سومین سریال برگرفته از فیلم Rush Hour و با همین نام خواهد بود که نویسنده و تهیه کننده ی اون Bill Lawrence از سریالهای Scrubs, Cougar Town خواهد بود که الهام گرفته از فیلم اورجینال و ماجرای دو پلیس و سبکی کمدی و پرونده های مختلف اونها خواهد بود.

سریالهای کمدی ای نیز این شبکه سفارش داده ، اولی Super Clyde و به تهیه کنندگی و نویسندگی Greg Garcia از My Name Is Earl, The Millers که همونطور که نامش پیداست الهام گرفته از فیلمی به همین نام و ماجرای یک سرآشپز و دیگر سریال کمدی نیز Joe Time است و به تهیه کنندگی و نویسندگی Bill Wrubel از Modern Family, Ugly Betty که داستانِ مرد خانواده ای که فکر میکنه همه اطرافیان وی از زندگی لذت میبرن و به جز او..

 

یک پاسخ به “معرفی کوتاه سریالهای جدید CBS و حضور چهره های سرشناس Bryan Cranston ، Robert DeNiro ، بازسازی فیلم Rush Hour”

  1. […] نام دادیم و بعد انتخاب نویسنده و عوامل نیز همین اواخر خبری رو منتشر کردیم و در این پست بازیگران این سریال معرفی خواهیم […]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *