اخبار روز فیلمهاکامیک

معرفی شخصیت منفی فیلم ابرقهرمانی Birds of Prey با حضور Margot Robbie

شخصیت منفی فیلم ابرقهرمانی مورد انتظار Birds of Prey با حضور Margot Robbie دشمن دیرینه ی Batman یعنی Black Mask خواهد بود. Black Mask یکی از مهمترین دشمنان Batman و رییس یک باند مافیایی در شهر گاتهام است.

Black Mask یا همان Roman Sionis توسط Doug Moench و Tom Mandrake در کامیک های DC خلق شد. او اولین بار در کامیک شماره ۳۸۶ در سال ۱۹۸۵ حضور یافت و اینطور توصیف شده است:

یک رییس مافیایی سادیست و بی رحم که رهبری گروهی به نام False Face Society را در دنیای خلافکاران شهر گاتهام برعهده دارد و علاقه زیادی هم پوشیدن ماسک دارد.

Warner Bros کارگردانی فیلم Birds of Prey را به کارگردان زن آسیایی Cathy Yan سپرده و او را به اولین زن آسیایی تبدیل کرده که کارگردانی یک فیلم ابرقهرمانی را برعهده می گیرد.

خبر ساخت پروژه Birds of Prey در تابستان ۲۰۱۶ و قبل از اکران Suicide Squad اعلام شد. Warner Bros آن زمان قصد داشت نقش منفی فیلم، Harley Quinn با بازی Robbie باشد و گروهی از شخصیت های زن کامیک های DC نیز در فیلم حضور داشته باشند. فیلمنامه این فیلم توسط Christina Hodson (نویسنده Bumblebee) نوشته شده که به تازگی نویسندگی فیلم Batgirl به کارگردانی Joss Whedon را نیز برعهده گرفته است.

Robbie دلیل اصلی شکل گیری این پروژه است، که در هنگام تحقیق برای ایفای نقش Harley Quinn با این شخصیت های زن ابرقهرمان آشنا شده بود. حالا Birds of Prey اولویت حضور شخصیت Harley Quinn در فیلم های DC است که احتمالا اوایل سال ۲۰۱۹ کار تولید خود را آغاز کند. دنباله‌ی Suicide Squad به کارگردانی Gavin O’Connor نیز پروژه ای فعال است، اما به نظر می آید فیلم رمانتیک Harley Quinn Vs The Joker به کارگردانی Glenn Ficarra و John Requa و فیلم Gotham City Sirens به کارگردانی David Ayer فعلا از اولویت های اصلی Warner Bros نیستند.

Robbie پس از پایان کارش در Once Upon a Time in Hollywood ساخته Quentin Tarantino مستقیما به پروژه Birds of Prey خواهد پیوست. او از طریق کمپانی LuckyChap متعلق به خودش به همراه Sue Kroll و Bryan Unkeless تهیه کنندگان فیلم خواهند بود.

Birds of Prey شامل گروهی از شخصیت های زن کامیک های DC است که شامل Oracle/Batgirl, Black Canary, Huntress, Catwoman, Hawkgirl, Power Girl, Poison Ivy, Vixen, Katana است. شخصیت Katana را در فیلم Suicide Squad با بازی Karen Fukuhara دیده بودیم. یک سریال کوتاه تلویزیونی لایواکشن نیز به نام Birds of Prey در سال ۲۰۰۲ با ۱۳ قسمت پخش شده بود که در آن Ashley Scott در نقش Huntress و Dina Meyer در نقش Barbara Gordon/Oracle و Ian Abercrombie در نقش Alfred Pennyworth و Mia Sara در نقش Harley Quinn حضور داشتند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن