امروز:شنبه ۵ فروردین ۱۳۹۶
 

معرفی سریالهای جدید پاییزی : Transparent ( خلاصه داستان ، واکنش منتقدان ، عکسهای قسمت اول و … )

 


Transparent

شبکه : Amazon

تاریخ پخش : 26 سپتامبر

ژانر : درام

معرفی : پایلوت ، که برای اولین بار در ماه فوریه در دسترس قرار گرفت یکی از امیدوار کننده ترین ها در 2014 بوده و داستان خیلی سریع با جفری تمبر در نقش شخصیتی که یک گذار جنسیتیُ تجربه میکنه شکل میگیره و 3 فرزند بالغ ــش که هر کدوم با مشکلات و روان رنجوری های خاص خودشون دست و پنجه نرم میکنن با این خبر هم باید مواجه بشن ، کهنه کاری بنام Jill Soloway که Six Feet Under ــو در کارنامه خودش داره Transparent ــو نوشته و کارگردانی کرده ، یک جهان بینی شفاف و لحنی ضروری که به نظر میرسد برجسته و پایدار خواهد بود ، آمازون به سبک نت فلیکس کل فصلُ در 26 ــم یکجا منتشر خواهد کرد .

 

واکنش منتقدان

 

Tim Goodman از Hollywood Reporter : در سریال ، که آمازون به عنوان ” کمدی تاریک ” روش حساب کرده زاویه ی دید ما تغییر میکنه و دلیلش کیفیت خوبی ــه که سریال داره .

 

Brian Lowry از Variety : خیلی سریع به لحنی جذاب و شیرین میرسه ، سریالی که در حال تولد ــه و موفقیتی پایدار برای آمازون خواهد داشت .

 

Hank Stuever از Washington Post : شما کمتر از 5 دقیقه متوجه میشین که این درام خوشمزه و عبوس به دردتون میخوره یا نه ، بهترین پایلوتی که بعد از Orange Is The New BLACK در یک streaming-network دیدم .

 

Emily Nussbaum از New Yorker : سریال به طرز بازاندیشانه ای دلسوز و مهربان ــه وقتی که پای گندکاری های انسان میاد وسط . در جستجوی عشق و صمیمیت ، شخصیتها هر کدوم کارهای احقمانه ای انجام میدن اما با هر کار اشتباه ، Transparent خودمانی تر به نظر میاد .

 

پوستر و عکسهای قسمت اول

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *