امروز:چهارشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

معرفی سریالهای جدید پاییزی : Selfie ( خلاصه داستان ، واکنش منتقدان ، عکسهای قسمت اول و … )

 

Selfie
شبکه :
ABC
تاریخ پخش :
30 سپتامبر

معرفی : الیزا دولی 263000 Follower داره که همه ی پستها ، توییت ها و سلفی هاشُ دنبال میکنن ، اما یک روز و در تنهایی به خودش میاد و میفهمه که دوست بودن در واقع به معنای دوست واقعی داشتن نیست و از همکارش هنری میخواد که یه تعریف جدیدی از مشهور شدنُ براش ارائه و بهش یاد بده چطوری با دیگران ارتباط برقرار کنه .

واکنش منتقدان

اعتراف میکنم که سریال با وجود عنوان احمقانه اما مناسبش بدترین چیزی نیست که من در کل زندگیم دیدم ، اگرچه پایلوت بهتر از اون چیزی بود که فکرشُ میکردم اما خیلی خوب هم نبود ، لهجه ی امریکایی کارن گیلان افتضاح نیست و اگه شما به لهجه ی اسکاتلندی ــش عادت کرده باشین شگفت زده خواهید شد و شاید کمی مغرضانه باشه که من دوست دارم جان چو رو بیشتر در Sleepy Hollow ببینم ، فکر میکنم که لیاقتش بیشتر از ایناست .

ستاره ای که درگیر رسانه های اجتماعی ــه و بعد از یک ویدیوی شرم آور تصمیم میگیره که وجهه خودشُ درست و دوستانی برای خودش پیدا کنه ، آماده بودم تا از سریال متفنر بشم و پایلوت پر از المان های آزارهنده ، قابل پیش بینی و استعاری بود ، اما به اون اندازه که فکر میکردم هم آزار دهنده نبود .

دقایق اولیه سریال به حدی وحشتناک ــه که وقتی در پایان کمی بهتر میشه باید بگیم که خیلی دیره ، الیزا دوری یکی از بدترین شخصیتهائی ــه که به تلویزیون اومده و تجسم بخشیدنش توسط کارن گیلان دردناک ــه .

 

عکسهای قسمت اول

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *