امروز:جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶
 

مصاحبه ی IronE Singleton دیروز با مجله Q&A

 

IronE Singleton دیروز با مجله Q&A مصاحبه ای کرده که مختصری از اون رو براتون می زارم :

IronE Singleton : وقتی مردم از من می پرسیدند که قراره چند تا واکر بکشم همیشه می گفتم ” 500 تا ” … در دو فصل قبلی تعداد قابل توجهی واکر نکشتم ولی با کشت و کشتار فصل سوم ، جبران دو فصل قبلی رو کردم !

تی داگ در ادامه در جواب این سوال که کی فهمیده که بازیش در سریال تموم می شه ؟ می گه که در قسمت اول فصل سوم متوجه شده که باید سریال رو ترک کنه و همه خانواده اش رو هم در جریان قرار داده و خودش رو هم آماده کرده :(

 

وی در جواب این سوال که آیا یادگاری که اون رو به یاد دوران خوش سریال بندازه ، داره ؟ جواب می ده جلیقه نجاتش رو که همه عوامل سریال اون رو امضا کردند توی خونش نگهداری می کنه … ” حدود 300 امضا روش داره و به من یادآوری می کنه که همه به من فکر می کنند و همون طور که من اونا رو تحسین می کنم ، اونها هم من رو تحسین خواهند کرد ! ”
همچنین اضافه می کنه که همیشه ترانه Walking Dead مخصوص بخودش رو می خونه : ترانه ای که اگه واکرها می تونستند صحبت کنند اون طوری که تی داگ می خونه ، باید صحبت می کردند … ” من اونو بصورت رپ می خونم و بیتس آهنگ هم خیــــــلی عالیه “تی داگ دلش می خواد که حتی اگر شده برای یک روز ، درست مثل شین ، در نقش زامبی دوباره به سریال برگرده !

منبع : پیج مرده متحرک -The Walking Dead

یک پاسخ به “مصاحبه ی IronE Singleton دیروز با مجله Q&A”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *