امروز:چهارشنبه ۹ فروردین ۱۳۹۶
 

مصاحبه ماییم بیالیک، بازیگر سریال The Big Bang Theory با مجله SFX

 


 

ماییم بیالیک، بازیگری که خیلی زود توانست دل هواداران سریال The Big Bang Theory را بدست آورد، تاکنون توانسته به خاطر بازی در نقش ایمی فارا فاولر دو بار پشت سر هم نامزد جایزه امی شود. متن مصاحبه او با مجله SFX که در شماره ماه آگوست به چاپ رسید به شرح زیر است:

در فصل چهارم تبدیل به بازیگر ثابت سریال شدی. پس دیگر به خوبی با بازیگر‌ها رابطه داری؟

آره. صمیمی هستیم. ملیسا [راوچ، برنادت] و من رفیق های واقعی هستیم چون اتاق رخت‌کن ما کنار همدیگه است و صحبت می‌کنیم و برای هم پیامک می‌فرستیم. جیم [پارسونز، شلدون] خیلی با من مهربونه. خیلی بهش احترام میذارم.

فکر می‌کنی ایمی ازدواج بکنه؟

نمیدونم با چه کسی ازدواج می‌کنم! فکر کنم ایمی به خاطر ازدواج با پنی هیجان زده بشه (می‌خندد).

بیشتر شبیه کدامیک از شخصیت های سریال هستی؟

از نظر شخصیتی بیشترین شباهت رو به شلدون دارم. به کتاب های مصور و ژانر علمی‌تخیلی علاقه دارم. از نظر اجتماعی خجالتی هستم و یه جورایی به طور مادرزادی خویشتن‌گرام. و تمایلات اجباری  و عقده‌ای بسیار بیشتری نسبت به شلدون دارم.

فکر می‌کنی علاقه‌مندی تو به چیز های عجیب غریب در دنیای واقعی باعث شده که بیننده‌ها انقدر خوب با ایمی ارتباط برقرار کنن؟

راستش، نه. اگر به تمام دیگر بازیگران سریال نگاه کنید که آرت اسپیگلمن رو از کتاب های مصور مارول نمی‌شناسند، باز هم فوق‌العاده هستند.

تو در زمینه دانش کنکاش می‌کنی. آیا در زمینه فرهنگ عامه هم این کار رو می‌کنی؟

من تنها کسی هستم که به این موضوعات اهمیت میده یا علاقه داره. یه جُک هم هست. جیم میگه من تنها کسی هستم که میفهمه بقیه چی دارن میگن. من یه تِرِکی ( طرفدار سری فیلم‌ها و سریال های استارتِرِک) نیستم. فامیل هام هستن ولی تمام چیز هایی که دوست دارم در حیطه استاروارز، کتاب های مصور، بازی های تخته‌ای و تحسین ارزش های ابرقهرمان هاست که نقش بسیار مهمی از لحاظ فرهنگی و جامعه‌شناختی داره. جدا میتونم تا ابد راجع به این موضوع حرف بزنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *