اخبار روز سریالهااخبار سریال

مذاکره Mahershala Ali برای حضور در فصل ۳ سریال True Detective

سریالهای معدودی وجود دارد که افتی مانند افت فصل دوم سریال True Detective نسبت به فصل اولش داشته باشد. درست است که عده‌ای فصل دوم سریال Fargo را دوست نداشتند اما در کل با کاری Noah Hawley می‌کرد مشکلی نداشتند. این ها را میتوان درباره‌ی Hanniball و Orange is the New Black یا حتی Daredevil نیز گفت اما آنها داستان بلندی را دنبال می‌کردند درحالی که True Detective آزادی کامل داشت و در آخر نیز خوب از آب درنیامد.

به گزارش آریافیلم، شکست فصل دوم برای نگه داشتن مخاطب، با هدر دادن بازیگران خوبی از جمله  Colin Farrell؛ Rachel McAdams و Vince Vaughn توسط سازنده سریال Nic Pizzolatto و تیمش، بدتر شد. حال به نظر می‌رسد HBO برای فصل سوم افراد جدیدی آورده که اولین آنها David Milch از سازندگان Deadwood می‌باشد. حال به گفته The Tracking Board، مذاکرات برای حضور Mahershala Ali در فصل سوم به گوش می‌خورد که احتمالا نقش اصلی را در دست خواهد داشت. اخبار قبلی حاکی از این بود که  Mahershala Ali رسما قرارداد را امضا نکرده اما بسیار نزدیک بوده است.

این معامله خوبی برای HBO خواهد بود، Ali بازیگری است که وجودش در یک فیلم آنرا به طور اتوماتیک بهتر و قابل تماشاتر می‌کند. او در فیلمهای بزرگ مانند  Moonlight؛ Hidden Figures یا The Curious Case of Benjamin Button با کارگردانان، نویسندگان و همبازیانش سازگار می‌شود و در فیلمهای رده معمولی مانند The Place Beyond the Pines و Kicks صحنه‌ها را بهتر می‌کند و باعث بهتر شدن همبازیانش می‌شود. وی در تلویزیون نیز موفق عمل کرده است. در کل حضور او در True Detective می‌تواند برای HBO کمک زیادی کند.

 

Mahershala Ali

Mahershala Ali

Mahershala Ali

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن