اخبار روز فیلمها

مذاکره جیمز گان (James Gunn) برای نویسندگی و احتمالا کارگردانی قسمت دوم جوخه انتحار (Suicide Squad 2)

بعد از خرابکاری و اخراج جیمز گان (James Gunn) توسط دیزنی (Disney) از Guardians of the Galaxy, Vol. 3  ، طرفداران خیلی منتظر بودن تا ببینن پروژه ی بعدی وی چه خواهد بود…

به گزارش آریافیلم، گفته میشه کمپانی های مختلفی قصد همکاری با وی رو دارند و پیشنهاداتی نیز ارائه دادند و در این میان Warner Bros بوده که توانسته فاتح رقابت باشه و مذاکره وی برای نویسندگی قسمت دوم جوخه انتحار (Suicide Squad 2) و احتمالا کارگردانی فیلم آغاز شده.

قسمت اول فیلم با بودجه ای ۱۷۵ میلیونی فروش جهانی ۷۴۶ میلیونی رو بدست آورد و خبری از  بازگشت کارگردان قسمت اول David Ayer نیز نیست و حتی خبر داشتیم که Gavin O’Connor ـه The Accountant قراره تا نویسندگی و کارگردانی فیلم رو به عهده بگیره و بعد از اون خبر از اضافه شدن David Bar Katz a و Todd Stashwick به تیم نویسندگی فیلم داشتیم و در نهایت O’Connor از فیلم کنار کشید و بار دیگه بازیگر محبوبش Ben Affleck رو صدا کرد تا فیلم The Has-Beenرو آماده کنه.

هنوز خبر قطعی ای از بازگشت بازیگران قسمت اول نداریم ولی انتخاب گان میتونه خیلی هوشمندانه باشه و با شناختی که از وی داریم به خوبی میتونه یه فیلم PG-13 ابرقهرمانی از آب در بیاره.

Suicide Squad 2

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن