اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

مذاکرات Damon Lindelof و HBO برای ساخت سریال Watchmen

فیلم Watchmen در سال ۲۰۰۹ ساخته و اکران شد و اگرچه نتوانست به موفقیت خیلی چشمگیری در باکس آفیس برسد اما هم توانست نظر منتقدین را به خود تا حدودی جلب کند و هم طرفداران زیادی پیدا کند. این فیلم توسط Zack Snyder کارگردانی شد و حالا شبکه ی HBO می خواهد سریالی بر اساس همین فیلم توسط Damon Lindelof بسازد.

به گزارش آریافیلم، حالا که سریال شاهکار The Leftovers به اتمام رسیده Damon Lindelof در حال آماده سازی مقدمات برای ساخت پروژه ی بعدی خود است، پروژه ای نسبتا بزرگ!

پیش از این در سال ۲۰۱۵ اخباری منتشر شده بود مبنی بر اینکه شبکه ی HBO می خواهد سریالی به نام Watchmen بسازد که بر اساس رمان گرافیکی (کمیک) به نویسندگی Alan Moore ساخته خواهد شد. در ان زمان اعلام شد که Zack Snyder که اتفاق فیلمی بر اساس همین کمیک در سال ۲۰۰۹ برای کمپانی Warner Bros ساخته بود کارگردانی تمام قسمت های سریال را بر عهده دارد اما بعدا دیدیم که اتفاقی نیفتاد و توافقی صورت نگرفت که در نتیجه این پروژه رها شد.

حالا اما بعد از اینکه Lindelof توانست برای سریال Leftovers موفقیت زیادی کسب کند، سریالی که از نظر بسیاری از منتقدین نمره ی بسیار خوبی کسب کرد و موفق عمل کرد، از سوی شبکه ی HBO برای ساخت سریال Watchmen انتخاب شده است. این خبر را سایت هالیوود ریپورتر گزارش داده و نقل می کند که Lindelof در حال آماده سازی و گرد آوری تیم خود برای ساخت این سریال است. همچنین طبق این اخبار Snyder دیگر در پروژه حاضر نخواهد بود واز آن کنار رفته.

خبر های بیشتری در این رابطه هنوز منتشر نشده و باید تا انتشار خبر های بیشتر و دقیق تر صبر کنیم.

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن