اخبار فیلم

مذاکرات مقدماتی با Russell Crowe برای پیوستن به David Oyelowo در فیلم Arc of Justice

Jose Padilha کارگردان ۴۹ ساله ی برزیلی است که در کارنامه خود فیلم های Secrets of the Tribe و Elite Squad و RoboCop را دارد. او همچنین کارگردانی سریال Narcos را بر عهده داشته و خود را کارگردان توانایی نشان داده است. حالا خبر هایی منتشر شده مبنی بر اینکه کارگردانی فیلم جدید Arc of Justice نیز بر عهده ی او خواهد بود.

به گزارش آریافیلم، Russell Crowe که بازی در فیلم های مشهور Gladiator و A Beautiful Mind را در کارنامه خود دارد برای بازی در فیلم جدید Arc of Justice در کنار David Oyelowo در حال مذاکرات ابتدایی است. Oyelowo نیز در کارنامه ی کاری خود نام Selma و Lee Daniels’ The Butler را می بیند که فیلم های تحسین شده ای هستند.

سایت Variety همچنین نقل می کند که Mark Gordon تهیه کنندگی این فیلم را بر عهده دارد و قرار است کارگردانی آن بر عهده ی Jose Padilha قرار بگیرد. متن و فیملنامه ی این فیلم را Max Borestein و Rodney Barnes با کمک یکدیگر نوشته اند.

داستان این فیلم بر گرفته از کتاب رمان Arc of Justice: A Saga of Race, Civil Rights, and Murder in the Jazz Age به نویسندگی Kevin Boyle می باشد که در سال ۲۰۰۴ به چاپ رسید. این کتاب داستان واقعی یک درگیری نژادی در شهر Detroit در سال ۱۹۲۵ را نقل می کند. حادثه ای که در آن Ossian Sweet یک پزشک آمریکایی-آفریقایی، مورد اتهام قتل قرار گرفت و وکیل معروف Clarence Darrow وکالت او را پذیرفت. این کتاب در سال ۲۰۰۴ جایزه National Book Award for Nonfiction را از آن خود کرد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن