اخبار روز سریالهااخبار سریالاخبار فیلم و سریال

تجربه ی طولانی ترین قسمتها در فصل هفتم Game of Thrones

باز هم خبری درباره فصل جدید سریال محبوب Game of Thrones و این بار بحث مدت زمان هر قسمت از این فصل مورد بحث است. اتفاق ناراحت کننده ای که در این فصل رخ داده کاهش تعداد قسمت های آن به ۷ قسمت است با این تفاوت که بعضی از قسمت های آن مدت زمانی بیشتر از قبل می باشند.

به گزارش آریافیلم، شاید یکی از پر طرفدار ترین و محبوب ترین برنامه های تاریخ تلویزیونی تا به اینجای کار همین فصل هفتم سریال Game of Thrones محصول شبکه ی HBO و بر اساس رمانی به همین نام از George R.R. Martin باشد. پخش فصل هفتم این سریال از ۱۶ جولای آغاز می شود و باید دیر یا زود طرفداران این سریال بدانند که این فصل در مجموع از ۷ قسمت تشکیل شده است، درست برخلاف فصل های گذشته که هر کدام از ۱۰ قسمت متفاوت که هر کدام تقریبا یک ساعت زمان داشتند تشکیل می شدند.

حالا شبکه ی HBO مدت زمان هر یک از قسمت های فصل هفتم را منتشر کرده و به این ترتیب بعضی از قسمت های این فصل رکورد طولانی بودن مدت زمان یک قسمت از هر سریالی را شکسته است.

روز گذشته در صفحه ی اختصاصی این سریال در سایت HBO به طور رسمی مدت زمان هر قسمت منتشر شد که می توانید آن را در زیر تماشا کنید:

Episode 1: 59 minutes.

Episode 2: 59 minutes.

Episode 3: 63 minutes.

Episode 4: 50 minutes.

Episode 5: 59 minutes.

Episode 6: 71 minutes.

Episode 7: 81 minutes.

نکته ای که باید به آن اشاره کرد رکورد طولانی ترین قسمت از سریال در اختیار قسمت آخر فصل ششم این سریال بود و حالا با توجه به این خبر از این بعد طولانی ترین قسمت از سریال آخرین قسمت از فصل هفتم خواهد بود.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن