اخبار فیلم

ماشین Jason Statham در Fast & Furious 7 چه می باشد ؟!

 

از همان روز های ابتدایی اکران فیلم Fast & Furious 6 ، در خبر ها می خواندیم که Jason Statham شخصیت منفی و اصلی قسمت هفتم خواهد بود و چون شخصیت های منفی این دنباله ها دارای یک ماشین خیلی جالب هستند ، بسیاری از طرفداران فیلمهای Fast & Furious منتظرند تا ببینند سواری Jason Statham چه خواهد بود ، البته شاید کمی جالبتر میشد اگر Jason Statham برعکس سایر شخصیت های منفی سابق از ماشین استفاده نمی کرد و قهرمان های داستان بدنبال نقشه ای متفاوت برای متوقف کردن وی می رفتند .

اما بهرحال این بازیگر محبوب انگلیسی حتما باید یک عروس زیبا داشته باشد و حال می توانیم بگوییم که این عروس سیاه شایسته ی اوست . تصویر جدیدی از کارگردان فیلم James Wan از پشت صحنه ی این پروژه منتشر شده است که در این تصویر ماشین شخصیت منفی داستان نشان داده شده و این ماشین چیزی نیست به جز یک Aston Martin مشکی . حال باید دید که آیا همان امکانات Aston Martin فیلم James Bond را دارد یا خیر .  بنظر می رسد Vin Diesel که عاشق فیلمهای دنباله دار است اینبار یک سه گانه را در دستان کارگردان موفق این روزهای ژانر وحشت James Wan قرار داده و تا الان می دانیم که قسمت های Fast & Furious 8 و Fast & Furious 9  نیز در دست ساخت قرار دارند .

دیگر بازیگران این فیلم را Vin Diesel , Paul Walker , Jordana Brewster , Michelle Rodriguez , Kurt Russell , Tony Jaa , Djimon Hounson , Tyrese Gibson , Ludacris , Lucas Black و Dwayne Johnson تشکیل می دهند .

فیلم Fast & Furious 7 در تاریخ ۱۱ جولای ۲۰۱۴ اکران می شود .

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن