اخبار روز فیلمهاکامیک

مارگو رابی (Margot Robbie) عنوان کامل Birds of Prey را لو داد

مارگو رابی (Margot Robbie) عنوان کامل فیلم اسپین آف هارلی کویین را لو داد

مارگو رابی (Margot Robbie) در پستی اینستاگرامی و تصویری از فیلمنامه ی فیلم که بالای اون نوشته شده اثری از Christina Hodson ، عنوان کامل فیلم Birds of Prey  اسپین آف هارلی کویین را منتشر کرر…

به گزارش آریافیلم، Birds of Prey (And The Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn) که در این پست اینستاگرامی بنظر شوخی میومد ، رسما تایید شده و باید این عنوان طولانی رو تحمل کنیم.

Warner Bros کارگردانی فیلم Birds of Prey را به کارگردان زن آسیایی Cathy Yan سپرده و او را به اولین زن آسیایی تبدیل کرده که کارگردانی یک فیلم ابرقهرمانی را برعهده می گیرد.

خبر ساخت پروژه Birds of Prey در تابستان ۲۰۱۶ و قبل از اکران Suicide Squad اعلام شد. Warner Bros آن زمان قصد داشت نقش منفی فیلم، Harley Quinn با بازی Robbie باشد و گروهی از شخصیت های زن کامیک های DC نیز در فیلم حضور داشته باشند. فیلمنامه این فیلم توسط Christina Hodson (نویسنده Bumblebee) نوشته شده که به تازگی نویسندگی فیلم Batgirl به کارگردانی Joss Whedon را نیز برعهده گرفته است.

Robbie دلیل اصلی شکل گیری این پروژه است، که در هنگام تحقیق برای ایفای نقش Harley Quinn با این شخصیت های زن ابرقهرمان آشنا شده بود. حالا Birds of Prey اولویت حضور شخصیت Harley Quinn در فیلم های DC است که احتمالا اوایل سال ۲۰۱۹ کار تولید خود را آغاز کند. دنباله‌ی Suicide Squad به کارگردانی Gavin O’Connor نیز پروژه ای فعال است، اما به نظر می آید فیلم رمانتیک Harley Quinn Vs The Joker به کارگردانی Glenn Ficarra و John Requa و فیلم Gotham City Sirens به کارگردانی David Ayer فعلا از اولویت های اصلی Warner Bros نیستند.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @margotrobbie on

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن