انتخاب سردبیرمراسم و جشنواره ها

لیست کامل برندگان بفتا (BAFTA 2019) : فیلم های The Favourite و Roma پیشتاز مراسم

۷۲ مین مراسم بفتا (BAFTA 2019) یا British Academy of Film and Television Arts ساعاتی پیش برگزار شد و برندگان آن اعلام شدند و فیلم The Favourite و Roma بیشترین جوایز را بدست آوردند که در زیر لیست کامل برندگان را ملاحظه میفرمایید :

بهترین فیلم 

BLACKkKLANSMAN – برنده
THE FAVOURITE
GREEN BOOK
ROMA
A STAR IS BORN


بهترین فیلم بریتانیایی
BEAST
BOHEMIAN RHAPSODY
THE FAVOURITE – برنده
McQUEEN
STAN & OLLIE
YOU WERE NEVER REALLY HERE


فیلم خارجی

CAPERNAUM
COLD WAR
DOGMAN
ROMA – برنده
SHOPLIFTERS


مستند

FREE SOLO Elizabeth – برنده
McQUEEN
RBG
THEY SHALL NOT GROW OLD
THREE IDENTICAL STRANGERS


انیمیشن

INCREDIBLES 2
ISLE OF DOGS
SPIDER-MAN: INTO THE SPIDER-VERSE – برنده


کارگردان

 Spike Lee
Paweł Pawlikowski
Yorgos Lanthimos
Alfonso Cuarón – برنده
Bradley Cooper


فیلمنامه غیر اقتباسی

COLD WAR Janusz Głowacki, Paweł Pawlikowski
THE FAVOURITE Deborah Davis, Tony McNamara – برنده
GREEN BOOK Brian Currie, Peter Farrelly, Nick Vallelonga
ROMA Alfonso Cuarón
VICE Adam McKay


فیلمنامه اقتباسی

BLACKkKLANSMAN Spike Lee, David Rabinowitz, Charlie Wachtel, Kevin Willmott – برنده
CAN YOU EVER FORGIVE ME? Nicole Holofcener, Jeff Whitty
FIRST MAN Josh Singer
IF BEALE STREET COULD TALK Barry Jenkins
A STAR IS BORN Bradley Cooper, Will Fetters, Eric Roth


بازیگر زن

GLENN CLOSE The Wife
LADY GAGA A Star Is Born
MELISSA McCARTHY Can You Ever Forgive Me?
OLIVIA COLMAN The Favourite – برنده
VIOLA DAVIS Widows


بازیگر مرد

BRADLEY COOPER A Star Is Born
CHRISTIAN BALE Vice
RAMI MALEK Bohemian Rhapsody – برنده
STEVE COOGAN Stan & Ollie
VIGGO MORTENSEN Green Book


نقش مکمل زن

AMY ADAMS Vice
CLAIRE FOY First Man
EMMA STONE The Favourite
MARGOT ROBBIE Mary Queen of Scots
RACHEL WEISZ The Favourite – برنده


نقش مکمل مرد

ADAM DRIVER BlacKkKlansman
MAHERSHALA ALI Green Book – برنده
RICHARD E. GRANT Can You Ever Forgive Me?
SAM ROCKWELL Vice
TIMOTHÉE CHALAMET Beautiful Boy


موسیقی اورجینال

BLACKkKLANSMAN Terence Blanchard
IF BEALE STREET COULD TALK Nicholas Britell
ISLE OF DOGS Alexandre Desplat
MARY POPPINS RETURNS Marc Shaiman
A STAR IS BORN Bradley Cooper, Lady Gaga, Lukas Nelson – برنده


فیلمبرداری

BOHEMIAN RHAPSODY Newton Thomas Sigel
COLD WAR Łukasz Żal
THE FAVOURITE Robbie Ryan
FIRST MAN Linus Sandgren
ROMA Alfonso Cuarón – برنده


تدوین

BOHEMIAN RHAPSODY John Ottman
THE FAVOURITE Yorgos Mavropsaridis
FIRST MAN Tom Cross
ROMA Alfonso Cuarón, Adam Gough
VICE Hank Corwin- برنده


طراحی صحنه

FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD Stuart Craig, Anna Pinnock
THE FAVOURITE Fiona Crombie, Alice Felton – برنده
FIRST MAN Nathan Crowley, Kathy Lucas
MARY POPPINS RETURNS John Myhre, Gordon Sim
ROMA Eugenio Caballero, Bárbara Enríquez


طراحی لباس

THE BALLAD OF BUSTER SCRUGGS Mary Zophres
BOHEMIAN RHAPSODY Julian Day
THE FAVOURITE Sandy Powell – برنده
MARY POPPINS RETURNS Sandy Powell
MARY QUEEN OF SCOTS Alexandra Byrne


گریم

BOHEMIAN RHAPSODY Mark Coulier, Jan Sewell
THE FAVOURITE Nadia Stacey – برنده
MARY QUEEN OF SCOTS Jenny Shircore
STAN & OLLIE Mark Coulier, Jeremy Woodhead
VICE Nominees TBC


صدا

BOHEMIAN RHAPSODY John Casali, Tim Cavagin, Nina Hartstone, Paul Massey, John Warhurst – برنده
FIRST MAN Mary H. Ellis, Mildred Iatrou Morgan, Ai-Ling Lee, Frank A. Montaño, Jon Taylor
MISSION: IMPOSSIBLE – FALLOUT Gilbert Lake, James H. Mather, Christopher Munro, Mike Prestwood Smith
A QUIET PLACE Erik Aadahl, Michael Barosky, Brandon Procter, Ethan Van der Ryn
A STAR IS BORN Steve Morrow, Alan Robert Murray, Jason Ruder, Tom Ozanich, Dean Zupancic


جلوه های ویژه

AVENGERS: INFINITY WAR Dan DeLeeuw, Russell Earl, Kelly Port, Dan Sudick
BLACK PANTHER Geoffrey Baumann, Jesse James Chisholm, Craig Hammack, Dan Sudick – برنده
FANTASTIC BEASTS: THE CRIMES OF GRINDELWALD Tim Burke, Andy Kind, Christian Manz, David Watkins
FIRST MAN Ian Hunter, Paul Lambert, Tristan Myles, J.D. Schwalm
READY PLAYER ONE Matthew E. Butler, Grady Cofer, Roger Guyett, David Shirk


انیمیشن بریتانیایی

I’M OK Elizabeth Hobbs, Abigail Addison, Jelena Popović
MARFA Gary McLeod, Myles McLeod
ROUGHHOUSE Jonathan Hodgson, Richard Van Den Boom – برنده


انیمیشن کوتاه

۷۳ COWS Alex Lockwood – برنده
BACHELOR, 38 Angela Clarke
THE BLUE DOOR Ben Clark, Megan Pugh, Paul Taylor
THE FIELD Sandhya Suri, Balthazar de Ganay
WALE Barnaby Blackburn, Sophie Alexander, Catherine Slater, Edward Speleers

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن