اخبار روز سریالهاانتخاب سردبیر

لیست کامل بازیگران و کارگردان قسمت افتتاحیه اسپین آف سریال Game of Thrones

شبکه HBO لیست کامل بازیگران و کارگردان قسمت افتتاحیه اسپین آف سریال Game of Thrones را مشخص کرد.

اگرچه این روزها سریال اصلی (Game of Thrones) با تیزر کوتاهی که HBO منتشر کرده در تیتر خبرها دیده می‌شود، اما HBO غافل نمانده و در حال آماده‌سازی ساخت قسمت اول (Pilot) اسپین‌آف است. گفته می‌شود که فیلمبرداری آن در بهار پیش‌رو کلید می‌خورد و تا کنون بازیگرانی چون Naomi Watts و Josh Whitehouse برای بازی در این مجموعه انتخاب شده‌اند. حالا شبکه‌ی HBO لیستی از باقی بازیگران منتشر کرده که با هم به آن خواهیم پرداخت.

پیش از آن بگوییم که این اسپین‌آف داستانش به هزاران سال قبل از اتفاقات سریال اصلی برمی‌گردد؛ و یک چیز مشخص است که از اسرار حیرت‌انگیز وستروس و دوران طلایی تا شب طولانی و آمدن وایت‌واکرها، رازهای شرق و داستان قهرمانان… داستان این سریال چیزی خواهد بود که ما فکرش را هم نمی‌کنیم. این معارفه به سازندگان و Jean Goldman اجازه داد که بتوانند عوامل و بازیگران را مناسب‌تر انتخاب کنند. و این را هم بگوییم که بازیگران این مجموعه تنوع بیشتری نسبت به سریال اصلی خواهند داشت.

۱-Naomi Ackie

با Naomi Ackie شروع می‌کنیم.او که بیشتر برای نقش Lady Macbeth محصول سال ۲۰۱۷ شناخته می‌شود، در قسمت جدید و در حال ساخت Star Wars Episode IX نیز حضور خواهد داشت. با اینکه HBO هنوز مشخص نکرده که بازیگران چه نقش‌هایی را ایفا خواهند کرد، اما حدس می‌زنیم که Ackie نقش یک اسوسی را ایفا کند، یا شاید نقش یکی از ساکنین بیابانی که بعدها تبدیل به دورن شد!

۲-Denise Gough

بازیگر بعدی Denise Gough است. او که قبلا هم شایعاتی پیرامون پیوستنش به این پروژه به گوش می‌رسید، حالا رسماً از بازیگران سریال است. این بازیگر ایرلندی بیشتر به‌خاطر نقش‌هایی که در تئاتر روی صحنه می‌برد شهرت دارد. اگر بخواهیم حدس بزنیم، قیافه‌ی او به لنیسترها می‌خورد!

۳-Jamie Campbell Bower

نام بعدی‌ای که در لیست دیده می‌شود Jamie Campbell Bower است. این بازیگر انگلیسی سابقه‌ی بازی در سری فیلم‌های «Twilight» و فیلم «Sweeney Todd The Demon Barber of Fleet Street» آقای Tim Burton را دارد. او که در قسمت افتتاحیه‌ی بازی تاج و تخت نیز نقش Waymar Royce را بازی کرده بود، برای بازگشت دوباره‌اش به وستروس به او خوش‌آمد می‌گوییم. از روی رنگ پوست و موی او می‌شود حدس زد که شاید نقش یک لنیستر را بازی کند!

۴-Shiela Atim

بازیگر بعدی Shiela Atim است. او هم از دیگر بازیگرانی‌ست که قبلاً شایعاتی راجع به حضورش در این سریال وجود داشت. این بازیگر برای ایفای نقش در سریال Harlots محصول شبکه‌ی Hulu شناخته شده است. او هم یکی از بازیگرانی‌ست که نمی‌شود دقیق حدس زد شخصیتی که ایفا می‌کند از کدام سرزمین است، و این‌که ما هنوز نمی‌دانیم سریال قرار است چه جاهایی را در داستان خود پوشش دهد.

 

۵-Ivanno Jeremiah

بازیگر بعدی Ivanno Jeremiah است. او در سریال Humans شبکه‌ی AMC بازی می‌کند، و در سریال Black Mirror شبکه‌‌ی Netflix هم ایفای نقش کرده است. از آن‌جایی که قبلاً رفت و آمدهای زیادی بین وستروس و اسوس وجود داشته، به نظر می‌رسد که در این سریال روایت اسوس پررنگ‌تر باشد.

۶-George Henley

از دیگر بازیگران سریال George Henley می‌باشد. شاید او در این لیست تازه منتشر شده شناخته‌شده‌تر از بقیه باشد، چرا که در سری فیلم‌های «Narnia» نقش «Lucy Pevensie» را بازی می‌کرد. با توجه به موهای قرمزش می‌شود حدس زد که شاید نقش یک وحشی را بازی کند؛ اما با توجه به این که در آن زمان دیوار هنوز ساخته نشده بود شاید نقش یکی از ساکنان شمالی‌ترین نقاط را بازی کند.

۷-Alex Sharp

بازیگر بعدی Alex Sharp است. او که بازیگر تئاتر است، قیافه‌اش به تایرل‌ها می‌خورد (ظاهرش شبیه آدم‌های ثروتمند است!) البته شاید تایرل‌ها آن موقع نبودند…

۸-Toby Regbo

بازیگر بعدی Toby Regbo است. او که در سریال The Last Kingdom که از شبکه Netflix پخش می شود،ایفای نقش می کند، بودن در وستروس برایش غریب نخواهد بود.

و در انتها کارگردان این قسمت:S.J. Clarkson

و در نهایت کارگردانی قسمت افتتاحیه بر عهده‌ی S.J. Clarkson خواهد بود. او که سابقه‌ی کارگردانی برخی قسمت‌های سریال‌هایی نظیر Dexter و Bates Motel و Jessica Jones و غیره را داشته و شایعاتی مبنی بر انجام کارگردانی قسمت جدید Star Trek پیرامون اوست، کارنامه‌ی خوبی برای انجام این کار دارد و می‌تواند تجریبات زیادی را در ساخت این سریال به کار بگیرد.

به احتمال زیاد فیلمبرداری این سریال در بهار پیش رو آغاز می شود و اطلاعات دیگری از زمان پخش و غیره در دسترس نیست.اما فصل آخر سریال Game of Thrones در آپریل ۲۰۱۹ (فروردین،اردیبهشت ۱۳۹۸) از شبکه HBO پخش خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن