اخبار فیلم

ویدیو خبر : لیست کارگردان های احتمالی Captain Marvel منتشر شد

ماه قبل مارول اعلام کرد که Brie Larson که برنده جایزه اسکار هم شده قرار است نقش Captain Marvel را ایفا کند و حالا به نظر می‌رسد از بین کارگردان های زیادی که می‌توانند این فیلم را بسازند به لیست کوچکی رسده‌اند. طبق گزارش The Hollywood Reporter گزینه های روی میز Niki Caro، Lesli Linka Glatter وLorene Scafaria هستند.

Captain-Marvel

طبق گزارشات منتشر شده این طور به نظر می‌رسد که استودیو در حال بررسی گزینه های موجود است و طول می‌کشد تا انتخاب نهایی و کارگردان فیلم مشخص شود. قدم بعدی این است که فیلمنامه در اختیار این کارگردانان قرار بگیرد و آنها با ارائه‌ای کوچک بتوانند مدیران استودیو مارول را راضی کنند که کارگردانی این فیلم را به ‌آنها واگذار کنند. Nicole Perlman که فیلم Guardians Of The Galaxy را در کارنامه دارد به همراه Meg LeFauve که فیلم های Inside Out و The Good Dinosaur را نوشته، نویسندگان فیلمنامه هستند.

کاملا مشخص است که استودیو به دنبال یک کارگردان زن است و تمامی این کارگردانان گزینه های جالبی هستند. از فیلم های قبلی Caro می‌توان Whale Rider و North Country را نام برد. Scafaria هم فیلم های The Meddler و Seeking A Friend For The End Of The World را در کارنامه فیلمسازی خود دارد. اما Glatter بیشتر در تلویزیون معروف است و چند قسمت از سریال های Ray Donovan، The Newsroom، True Blood و Mad Men را کارگردانی کرده است. او همچنین از کارگردان های اصلی سریال Homeland است.

Captain Marvel هشتم مارس ۲۰۱۹ اکران خواهد شد.

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن