اخبار روز فیلمها

فیلم X-Men: Dark Phoenix متحمل ۳ ماه فیلمبرداری مجدد نمی شود

برخلاف گزارشات، فیلم X-Men: Dark Phoenix متحمل ۳ ماه فیلمبرداری مجدد نخواهد شد. اوایل امسال تاریخ اکران این دنباله فیلم های X-Men از نوامبر ۲۰۱۸ به فوریه ۲۰۱۹ تغییر کرد. دلیل آن هم این بود: پس از بازبینی نسخه اولیه فیلم، مشخص شد این فیلم به فیلمبرداری صحنه های بیشتری نیاز دارد، چیزی که این روزها به یک کار روتین در فیلم های بلک باستری تبدیل شده است. اما به دلیل مشغله کاری بازیگران درجه یک این فیلم، عوامل نمی توانستند آن ها را برای فیلمبرداری کنار هم جمع کنند، بنابراین تاریخ اکران از نوامبر ۲۰۱۸ به فوریه ۲۰۱۹ تغییر کرد.

حالا که قرار است این صحنه های جدید X-Men: Dark Phoenix تا چند ماه آینده فیلمبرداری شوند، شایعه شد که این فیلم متحمل ۳ ماه فیلمبرداری مجدد خواهد شد، که این یعنی این فیلم که اولین تجربه کارگردانی Simon Kinberg نویسنده/ تهیه کننده است، قرار است دچار تغییرات اساسی بشود.

اما منابع نزدیک به تولید X-Men: Dark Phoenix اعلام کرده اند این خبر کاملا اشتباه است. این فیلم قطعا برای فیلمبرداری مجدد آماده می شود، اما این کار فقط ۲ هفته و نیم طول خواهد کشید. این زمان کاملا مقدار استانداردی برای یک فیلم بلک باستری است و تقریبا برابر با زمان صرف شده برای فیلمبرداری مجدد فیلم های استودیوی Marvel مثل Thor: Ragnarok و Black Panther است.

خبرها حاکی از این است این فیلمبرداری مجدد شامل اضافه شدن صحنه هایی به بخش سوم فیلم و البته فیلمبرداری مجدد برخی صحنه های قبلی فیلم است. پس برخلاف شایعات، این فیلم قرار نیست تحت تاثیر تغییرات اساسی قرار بگیرد.

Kinberg نویسنده و کارگردان X-Men: Dark Phoenix است، که وقایع آن پس از فیلم X-Men: Apocalypse و یک دهه بعد در دهه ۹۰ روایت می شود. داستان فیلم هنوز مشخص نیست، اما مشخص است که داستان از کامیک های Dark Phoenix اقتباس خواهد شد. در این فیلم Jean Grey با بازی Sophie Turner نقش اصلی است و Jessica Chastain نیز یک نقش مهم و کلیدی دارد.

هنوز مشخص نیست کدامیک از بازیگران در این فیلمبرداری مجدد حضور خواهند داشت، اما می دانیم که Jessica Chastain و James McAvoy در حال فیلمبرداری فیلم IT Chapter Two هستند و Sophie Turner هم به تازگی کارش در فصل پایانی Game of Thrones را به پایان رسانده، بنابراین به نظر می آید این سه نفر فعلا تا مدتی درگیر کارهای دیگری هستند.

به هر حال این گروه بازیگری به زودی برای چند هفته فیلمبرداری مجدد در مونترال کانادا دور هم جمع خواهند شد، اما باز هم تاکید می کنیم قرار نیست کل فیلم را دوباره از اول فیلمبرداری کنند.

X-Men: Dark Phoenix در تاریخ ۱۴ فوریه ۲۰۱۹ (۲۵ بهمن ۹۷) اکران خواهد شد.

 

 

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن