اخبار فیلم

فیلم Thor: Ragnarok رکورد بازدید در ۲۴ ساعت اول انتشار را بین فیلم های Disney و Marvel شکست

یکی از پروژه های بزرگ Marvel که تا حد زیادی روی آن حساب باز شده یعنی Thor: Ragnarok تا کمتر از ۶ ماه دیگر اکران می شود و بازار گفتگو و صحبت درباره ی فبلم و شابعات مربوط به آن از همین حالا داغ است. به تازگی تریلری از این فیلم منتشر شده است و این تریلر در حال حاضر به یکی از بازدید شده ترین ویدیو ها تبدیل شده است.

به گزارش آریافیلم، خیلی از طرفداران از اولین تیزر فیلم Thor: Ragnarok استقبال کردند و آن را دیده اند. این تیزر مخلوطی بود از  صحنه های اکشن و کمدی که دقیقا همان چیزی است که از یک تریلر استودیوی Marvel انتظار داریم. اما با همه ی این ها به نظر می رسد تریلر از این هم بهتر بوده طوری که رکورد همه فیلم های Disney و Marvel را در بازدید از تریلر شکسته و هنوز هم باور چنین چیزی دشوار است.

به نقل از هالیوود ریپورتر اولین تیزر از Thor: Ragnarok  چیزی بیشتر از ۱۳۶ میلیون بار در ۲۴ ساعت اول بازدید داشته. به این ترتیب بنا بر آمار فیلم Thor: Ragnarok بالای دیگر فیلم های Disney و Marvel ،فیلم هایی مثل Beauty and the Beast که رکورد دار بود و تریلر آن در ۲۴ ساعت اولی که منتشر شد بیشتر از ۱۲۷٫۶ بار دیده شد، قرار گرفته است. دیگر فیلم های رکورد دار در این زمینه فیلم Star Wars: The Force Awaken است که تیزرش بیش از ۱۱۲ میلیون بار دیده شد و فیلم Captain America: Civil War رکورد دار قبلی Marvel که چیزی حدود ۹۴ میلیون بار دیده شده بود.

با همه ی این ها اما این تیزر همچنان از پر بازدید ترین تیزر که مربوط به تیزر فیلم IT با آمار خیره کننده ی ۱۹۷ میلیون بازدید در تنها ۲۴ ساعت اول انتشار می باشد، بسیار فاصله دارد. حال باید صبر کنیم تا ببینیم در آینده جزییاتی از فیلم منتشر می شود و تریلر های بیشتری از فیلم را ببینیم. فیلم Thor: Ragnarok  قرار است در تاریخ ۲۵ اکتبر اکران سراسری خود را آغاز کند.

برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن