اکران آینده

فیلم The Mule ساخته کلینت ایستوود (Clint Eastwood) دسامبر ۲۰۱۸ اکران خواهد شد

کلینت ایستوود (Clint Eastwood) با فیلم جدیدش The Mule وارد رقابت در فصل جوایز سینمایی می شود. این فیلم مهیج محصول استودیوی برادران وارنر (Warner Bros) در تاریخ ۱۴ دسامبر با بلک باستر موتورهای مرگبار (Mortal Engines)، کمدی رمانتیک Second Act و انیمیشن مرد عنکبوتی: به درون دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Into the Spider-Verse) به رقابت خواهد پرداخت. اما فیلم The Mule یک فیلم تجاری است و نباید انتظار داشت یکی از رقبای اصلی در مراسم اسکار باشد، با این حال به دلیل عشق آکادمی اسکار به ایستوود هیچ چیزی غیرممکن نیست.

در فیلم The Mule ایستوود پس از ۶ سال دوباره به پرده سینماها برخواهد گشت و نقش Earl Stone یک مرد ۸۰ ساله را بازی می کند که ورشکسته شده، تنهاست و به او پیشنهاد می شود پیک مواد مخدر یک کارتل مکزیکی شود. پس از اینکه یک رییس دیوانه نصیب او می شود، Stone همچنین نظر مامور مبارزه با مواد مخدر Colin Bates را به خودش جلب می کند که نقش او را بردلی کوپر (Bradley Cooper) بازی می کند. در این فیلم همچنین دایان ویست (Dianne Wiest) و مایکل پنیا (Michael Pena) حضور دارند.

این اعلام تاریخ اکران ناگهانی به این دلیل است که ایستوود علاقه زیادی به فیلمبرداری زیاد نداشته و دوست دارد فیلم هایش را به موقع و با بودجه ای کمتر از مقدار تعیین شده بسازد. حال باید دید آیا آکادمی اسکار ایستوود را بین نامزدهای بهترین بازیگر مرد قرار می دهد یا خیر، اگرچه آخرین باری که او نامزد این جایزه شد سال ۲۰۰۴ و به خاطر فیلم بچه میلیون دلاری (Million Dollar Baby) بود.

رویکرد ایستوود به مسئله مواد مخدر در مکزیک زیاد جالب نیست. وقتی درد و رنجی که مردم مکزیک به خاطر این کارتل ها می کشند را در نظر بگیرید و سپس بخواهید در یک فیلم نشان دهید که این کار چقدر برای یک مرد سفیدپوست سخت و دشوار است، در حال ورود به منطقه‌ی سختی هستید، اما چون قرار است این فیلم تا چند ماه دیگر اکران شود، پس احتمالا به زودی یک تریلر از آن پخش خواهد شد و ما بهتر می دانیم با چه چیزی طرف هستیم.

CLINT EASTWOOD as Gus in Warner Bros. Pictures’ drama “TROUBLE WITH THE CURVE,” a Warner Bros. Pictures release.
برچسب ها
نمایش بیشتر

یک نظر

  1. بعید میدونم امیدی باشه بهش برای اسکار و از اون فیلمهایی میشه که نهایت در هفته اول اکران ۵ میلیون فروش می کنن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن