اخبار روز فیلمها

فیلم The Conjuring 3 در راه است ولی احتمالا بدون James Wan

The Conjuring یکی از بهترین فیلم‌های ژانر ترسناک قرن ۲۱ و  The Conjuring 2 مطمئنا یکی از بهترین دنباله‌های ساخته شده برای فیلم ترسناک در طول تاریخ است. پس خبر اینکه ساخت The Conjuring 3 توسط Warner Bros رسمی شده است، خوشحال کننده است. ولی مشکلی نیز وجود دارد و آن احتمال عدم خضور James Wan در نسخه‌ی جدید است.

به گزارش آریافیلم، اخبار Deadline از این حاکی است که David Leslie Johnson که در نوشتن The Conjuring 2 نیز نقش داشت، برای نویسندگی سومین ماجراجویی Ed و Lorraine Warren انتخاب شده است، جزئیات داستان هنوز مشخص نیست. ولی احتمالا درباره‌ی یکی از پرونده‌های مرموزی است که این زن و شوهر در دهه‌های ۶۰ و ۷۰ بر روی آن کار می‌کردند. از آنجایی که این ساختار باعث بوجود آمد اتمسفری ترسناک و گیشه موفق و همچنین نقدهای مثبت شده است، روالی مناسب برای ادامه دادن به نظر می‌رسد.

با این حال Deadline همچنین از عدم حضور James Wan که فیلم The Conjuring و همچنین Saw و Furious 7 را کارگردانی کرده است خبر می‌دهد. او درحال حاضر بر روی Aquaman کار می‌کند که تا مدتی به کار بر روی آن مشغول خواهد بود. البته وی به عنوان تهیه کننده بهمراه Peter Safran (تهیه‌کننده دو فیلم قبلی) در تولید فیلم نقش خواهد داشت.

پس Warner Bros چه کسی را برای کارگردانی انتخاب خواهد کرد؟ درحالی که Wan در ترساندن خوب عمل می‌کرد ولی نگرانی اصلی او شخصیت‌ها بودند، و این از معدود فیلم‌هایی است که شخصیت خوب داستان از هیولای داستان مهمتر است. Warren ها که Vera Farmiga و Patrick Wilson نقش آنها را بازی می‌کنند به ازدواج خود اهمیت می‌دهند و مشکلات دیگری به جز هیولاها دارند و این امر باعث می‌شود مخاطب نه تنها از هیولاها بترسد بلکه به شخصیت‌ها اهمیت دهد.

The Conjuring 3 هفتمین فیلم در سری Conjuring خواهد بود که پس از دو فیلم اول، Annabelle و دنباله‌اش Annabelle: Creation، و The Nun (که در حال فیلمبرداری است) و The Crooked Man، قرار دارد

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن